Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty Little Liars-nak lesz...

Pretty Little Liars-nak lesz 5 évada? és amúgy ki A?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 17:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem lesz ebben még csavar bőven. Olvastam itt ott, hogy Alisonnak van egy ikertestvére, aki szerepet kap az utolsó évadban. Én azt sem tartom kizártnak, hogy ő van a dolgok mögött, azt sem, hogy ő halt meg, de azt sem, hogy most vele sikerült felvenniük a kapcsolatot a lányoknak. Kíváncsi leszek.
2014. márc. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Alison nincs benne az -A csapatban és Őt üldözik legjobban... Néhányatoknak nem értem a gondolkodását xD már bocs-.-


És szerintem NINCS ikertestvér!

2014. márc. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
29%

Azért azt vedd figyelembe, hogy ez a kérdés, több mint egy hónapja került kiírásra, azóta több részlet is kiderült, előtte én simán eltudtam képzelni, hogy Alison áll az egész mögött.

Az ikertesóról sok helyen olvastam, hogy felbukkan az 5. évadban és olyanokat is találtam, hogy "akit most Alisonként ismerhetünk meg, az vajon az igazi Alison?".

Fogalmam sincs mi lesz ebből, de kérem, aki már olvasta a könyveket, ne vetítse előre az infót, ne rontsa el azok kíváncsiságát, akik csak a sorozatot követik!

2014. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem akarod előre megtudni akkor NE olvasd a válaszokat!!
2014. márc. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Köszönöm a megértésed! :D
2014. márc. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!