Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty Little Liars-nak lesz...

Pretty Little Liars-nak lesz 5 évada? és amúgy ki A?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 17:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Mrs. D. benne van az -A- csapatban de ő nem a nagy -A-...
2014. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy valamelyik lány -A lenne, bár a nem tudom. Hannat és Emilyt kizárnám Aria és Spencer már elképzelhetőbb... Nekem Spencer a kedvencem amúgy. Wren is biztos benne van az -A csapatban. És a részeket nézve volt bennem egy olyan érzés hogy igazából Alison áll minden mögött.
2014. márc. 11. 21:19
 13/25 anonim ***** válasza:
59%
Most néztem meg a 22. részt. Úgy látszik, h Mrs D. van soron, mint A...Aria pedig mekkora egy ribi, őt csípem legkevésbé....
2014. márc. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
29%
Én a második évad óta úgy gondolom hogy Jason A
2014. márc. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Már miért lenne Arua "ribi"?!-.-"


Amúgy Mrs.D. nincs benne az -A csapatban... "Jó oka van arra amit csinál"...


Kövessétek ezt az instagramos oldalt, valahonnan mindent előre tud!:D :-ais4alisonnotamatuer


Ja amúgy az 5. v. 6. évadban Aria benne lesz az -A csapatban de nagyon rosszul érzi ezért magát és csak azért mert valamivel nagyon kényszerítették!!!

2014. márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
5 évados, nem?
2014. márc. 20. 18:48
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem állítólag 6 évados lesz... Nem véletlenül írtam.
2014. márc. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
59%
Jó, nem ribi Aria, csak annyira nem szeretem ezt a hozzáállást, h jajj megbántott a pasim gyorsan lefekszem egy másikkal....Egyébként láttátok a 4. évadzárót? Kissé agyrém már ez az egész. Ha Ali és Ian veszekedtek a csóksziklánál, az a leütős video mikor készült? Amit az első két évadban folyton levetítettek a lányoknak? Nekem nem lett tisztább túl sok minden.
2014. márc. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
...Az nem videó volt hanem Ali visszaemlékezett, és azért mutatták azt a "képet/részt". Az az Ian-es veszekedés után volt és Jason (Ali bátya) dobta meg kővel, mert bevolt rúgva, szóval nem direkt csinálta és Jessica (Ali anyukája) azért temette el Alit, mert azthitte, hogy meghalt és ezzel Jasont akarta védeni..... Mondjuk akkor is kicsit fura, hogy a saját lányát csak úgy eltemeti...!!:/
2014. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is Jason ütötte le Ali-t véletlen, és A-nak ehhez semmi köze nem volt ehhez az egészhez, mert azt nem hinném, hogy Jason lenne A.
2014. márc. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!