Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty little liars, ti...

Pretty little liars, ti értitek? SPOILER veszély ha valaki nem nézi hétről hétre! Kérdés lentebb!

Figyelt kérdés
Egy csomó minden nem világos nekem, vagy már elfelejtettem, de szerintetek nincs túl sok elvarratlan szál? Gondolok itt Ianre, ki volt ő? Mi köze volt Allisonhoz? Mi elől akarta Melissa megvédeni a lányokat? Miért volt Jasonnek szúrt sebe, mikor Aria szeggel megszúrt valakit, miközben az ellen küszködött, h kidobják koporsóban egy vonatról? Miért volt együtt Melissa Shanával és Jennával és kiket ribizett le, miközben Emilyék indultak vmi erdei házba, ahol Mona a repülővel érkező Allisont várta? Mi volt Garrett szerepe?Halála, viszonya Melissával? Mi volt Wrennel, ő is gyanús. Mi volt a Monaféle A banda, nekem az is zavaros. Rengeteg elvarratlan szál, szerintetek emlékeznek még az írók és le fogják zárni?
2014. jan. 28. 22:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Tényleg rengeteg az elvarratlan szál és nagyon ajánlom, hogy a végén minden értelmet nyerjen, mert hiába szeretem a sorozatot és nézem meg minden részét ki**szott idegesítő, hogy feltűnnek szereplők a semmiből majd a semmiben el is tűnnek. Behoznak egy teljesen új szálat, de egy rész múlva már nem is foglalkoznak vele.

Tetszenek a csavarok, de néha úgy érzem, mintha a készítők se nagyon tudnák, hogy mit akarnak, vagy hogy hogyan oldják meg.

Nem azt mondom, hogy mindent a szánkba kellene rágni, de mégis csak a negyedik évad vége felé járunk és még mindig nem tudunk jóformán semmit. Még mindig ködös, hogy most akkor miért is van ez az egész?

Nagyon remélem, hogy lassan neki látnak a szálak elvarrásának ( de rendesen ám!) és értelmet adnak mindennek, mert ha nem így lesz, ha a végére is ilyen kesze-kusza marad, akkor simán besorolhatóvá válik a világ legrosszabb sorozatai közé.

A Lostban is iszonyat nagyot csalódtam....nagyon remélem, hogy ebbe nem kell.

2014. febr. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, én is félek, h kb sose tudjuk meg...De azért van remény, sok minden derült ki régi visszautalásokból. Például nekem már akkor gyanús volt, h Allison él, amikor bement Hannahoz a kórházba, mert ugye nővérke ruha volt rajta (egy szellem/képzelgés minek álcázná magát?)és lám mondta is Hannahnak pár résszel ezelőtt, h "emlékszel e mit mondtam akkor" Szóval ez csak egy példa volt, h óvatosan veszgetnek elő régi elvarratlan dolgokat és remélem ez így is lesz. Mert szégyen nem szégyen, gőzöm sincs mi volt a szerepe Iannak, Wrennek, Melissának, sőt Garrettnek Jasonnek, no meg annak a korrupt rendőrnek és Toby anyukájának a halála is mi a fene? Hogyan kapcsolódik az egészhez?Tuti visszatérnek még rá, mert az oké, h elfogadják, h baleset volt, de mi van a rejtélyes szőke csajjal?
2014. febr. 23. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!