Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Pretty Little Liars-nak lesz...

Pretty Little Liars-nak lesz 5 évada? és amúgy ki A?

Figyelt kérdés

2014. febr. 5. 17:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
79%

Igen, berendelték 25 résszel

[link]

2014. febr. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
és ez befejező évad lesz? mert valahogy azt vártam a 4.től hogy az lesz a vége...mert már elképzelésem sincs hogy mi lenne az 5.ben vagy nem tudom így kicsit erőltetettnek érzem hogy lesz 5...
2014. febr. 5. 17:40
 3/25 anonim ***** válasza:

Lesz, bár én se értem meddig akarják még húzni. Nagyon szeretem, de nem tudom mit akarnak még.

És ha te eddig nézted a sorozatot, akkor miért kérdezed ki A? Ugyanis nem tudjuk.

2014. febr. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Én valami nagy csattanót várok a végére és marhára csalódott leszek, ha nem... Szerintem ahogy most kiderült, hogy Ezra mozgatja a szálakat, úgy ki fog derülni, hogy ő is csak "belekeveredett", nem ő a főnök. Vagy ha még is, akkor nagyon kíváncsi leszek mit szánnak a végére. Úgy tudom az 5. az utolsó évad.
2014. febr. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Ezra nincs benne az -A- csapatban... Ő próbálja kideríteni,hogy ki a nagy -A-!:)
2014. febr. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Szerintem Ezra igenis A, akárhogy terelnek most róla a sorozatban. De az tuti, h sok pénze van A nak és Ezra is gazdag. Túl sok szól ellene...Például, mikor a 4. évadbeli halloweenes rész van, akkor Aria, Spencer és Hannah előtt mondja az az öregasszony,h "egyikőtöket megérintette az, akitól Allison a legjobban fél" A megérintette az öreges kifejezéssel a szexre utal, tehát Aria és Ezra, szerintem. Plusz amikor Jake árulkodik a veszekedésről, akkor késekkel rakja tele valaki a edzőtermében a zsákot, amin edz....
2014. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ha ennyire egyszerű lenne a végkifejlet, akkor nem lenne értelme szerintem az 5. évadnak. Az eheti részt még nem volt alkalmam megnézni, így nem tudom mi történt most, de nagyon bízom benne, hogy nem csak annyi fog kiderülni, amennyit már nagyjából most is tudunk.
2014. márc. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
A késeket nem Ezra tette oda! Biztos "forrásból" tudom!;) Ja és ő NEM -A-
2014. márc. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Szerintetek Mrs D. -A ?
2014. márc. 9. 12:51
 10/25 anonim ***** válasza:
59%

Én elképzelhetőnek tartom. Már akkor is volt egy megérzésem vele kapcsolatban, amikor visszaköltözött és Alison szobáját ugyanúgy rendezte be, húzta az ágyneműt, stb., mintha még mindig élne.

Azt sem tartom kizártnak, hogy Alison rángatja a szálakat, de azt is fordulatos befejezésnek tartanám, ha valamelyik csaj lenne a hunyó. Mindenesetre kíváncsi leszek és bízom a sokkban. :D

2014. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!