Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem nem passzol...

Csak szerintem nem passzol Stan Smith karaktere egy Seth McFarlane sorozatba?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el nézni az Amerikai Fatert, de Seth más munkáit, és a jellemét régóta ismerem. Nekem valahogy nem passzol oda a főszerepbe egy ilyen karakter. Szinte teljesen ellentmondásos Seth-el (jobb oldali, fegyver mániás, homofób, kicsit rasszista... kb ennyi jött le pár rész alatt). Vagy később majd pont ebből építkezik, és őt állítja be rossz példaként, mint ahogy Lester-t a Cleveland Show-ban?

Eddig egyedül Stan-t nem tudom beilleszteni a Seth-ről (eddig) alkotott képembe.

Egyébként ne értsetek félre, nem baj nekem, hogy nem mindenki olyan mint pl Brian, aki Seth jellemének a másolata, csak olyan furcsa volt látni egy ilyen karaktert, főleg egy ilyen fontos szerepben.



2014. febr. 5. 09:15
 1/2 Yngve válasza:
Gondolj bele milyen egyhangú volna egy olyan sorozat, amiben mindenki olyan volna mint mondjuk Brian. Szerintem pont azért kell egy ilyen karakter az Amerikai faterba, mert a többi karakterrel ellentmondásos jelleme az, ami ugyebár megteremt egy olyan szituációt, amit a rész során a többi, nála jóval különbözőbb karakter kétségbe von, arra rácáfol és végül ebből következtetést, úgy értem tanulságot von le. Az epizódok végén Stan mindig megvilágosodik, meggyőződik arról, mik a valós értékek, persze a következő részre már mindez elfelejtődik, hiszen minden részben elölről kell kezdeni :P
2014. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem gyerekeknek szóló MESE hanem vígjátéksorozat, a karakternek nem kell példaképen vagy erélyesnek lenni. Stan ahogy írtad elég nagy barom: rasszista, soviniszta, fegyverimádó stb, azonban megvannak a pozitív tulajdonságai is.
2014. júl. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!