Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Megálmodtam egy filmet :D...

One18 kérdése:

Megálmodtam egy filmet :D (horror) szerintem elég jó érdemes valamilyen filmkészítő cégnél elmondani?

Figyelt kérdés
Lehet kiröhögnének de szerintem nem olyan rossz!
2014. jan. 1. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Semmit nem érsz vele. Maga az ötlet nem ér semmit. Meg kell hozzá írni a történetet. De még a szinopszisért sem kapsz önmagában semmit.


Egy filmes ember.

2014. jan. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

meg tudnám írni mert a fejembe össze raktam mindent meg a cím is meglenne, de ha nem ér semmit akkor felesleges.


köszi

2014. jan. 1. 12:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Külföldi vagy magyar filmkészítő cégre gondoltál?Az amcsik tuti lenyúlnák az ötletedet és egy fillért sem kapnál érte...
2014. jan. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem tudom melyik érné meg jobban,de amerikaira gondoltam elsőre mert ott több a pénz a filmekbe szerintem, de lehet hogy amit kitaláltam semmire se jó :D :/
2014. jan. 1. 12:09
 5/9 anonim ***** válasza:

én sajna nem tudok segíteni,mert nem ismerem a bekerülés csínját/útját.

Viszont...


A mai viszonyokat elnézve - ötlettelenség Mo-on, Hollywoodban is, sorra készülnek a szarabbnál szarabb filmek tök sablon sztorikkal - biztosan nem lehet olyan rossz a sztorid.


Hollywoodban rengeteg sztori terjeng NAGY FILMEK megvalósulásának körülményeiről, biztos hallottál te is ilyeneket.


Én pl. minap hallottam 1et.ngyon érdekes,a Robotzsaru kapcsán: A forg.könyvet két fiatal írta a 80-as évek elején, több filmgyárnál is kilincseltek,és senkit sem érdekelt a szkript, kinevették öket.aztán 1szer beszorultak a liftbe hosszabb időre,és ott volt egy filmes fejes is velük,mivel volt idő meggyőzték! így megvalósult a film, és mára klasszikus lett belőle!


azért az én személyes véleményem az, h Robotzsaru sztorija sztem nem vmi ütős (Terminátor után),f.könyv is lehetne jobb, viszont volt egy zseniális rendező (Paul Verhoven), aki megrendezte, sztem egy gyenge rendezővel ngyon rossz film lett volna.


ui: Ne add fel!

2014. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

mindenkinek köszönöm!


Igazából nem nagyon érdekel ez a filmes dolog eddig se érdekelt csak este nem tudom hogy szinte az egész filmet megálmodtam és gondoltam valamit kellene kezdeni vele amíg el nem felejtem, csak az nem tudom hogy hol tudnának ebbe segíteni?

2014. jan. 1. 14:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Sztem 1et mindenképpen tegyél meg!

Írd le a történetet (h el ne felejtsd!),minden részletre kitérve. aztán később amikor több időd lesz átírhatod f.könyvé, vagy novellává stb.A filmes dolog a nehezebb része a dolognak.Legrosszabb esetben kiadod könyvnek! így legalább nem vész kárba.volt már erre plda.

2014. jan. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
az utolsónak igaza van, mindenképeen írd le, gondold át, bővitsd ki stb :-)
2014. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm!
2014. jan. 1. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!