Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem van kevés film...

Csak szerintem van kevés film fent nCoren?

Figyelt kérdés
Én egy csomot kerestem de nincs fent. Pl a nsgy fuzet sincs. Vagy rosszul keresek? Hogyan kéne keresni??
2013. dec. 25. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Heló!


Nincs kevés. Több ezer érhető el. Nézzük úgy, hogy mennyit is néznél meg, ha a boltban vett filmekre, a TV-re, és a mozira kellene korlátozódnod? Évi 20-30-at? Esetleg kcisit többet? Már nem is tűnik kevésnek, sőt.


A másik, hogy gondolj bele, mi áll az mögött, hogy te felmész, beírod valami nevét, aztán szeded le. Először is, valaki "megszerzi" magának. Majd utána feltölti az oldalra, és először ő seedeli, hogy leszedhessék. Meg se krédezem ,hogy Te speciel hány filmet töltöttél fel az oldalra...

Ezekbe nem árt belegondolni, és ez után mondani ,hogy kevés van, mert egy film nincs fennt - fáleg egy olyan, ami nemrég jelent meg a mozikban, és még DVD-n sincs!

2013. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mindent megtalálsz, a többit privátban.
2013. dec. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szinte minden új film fentvan, ami rosszabb minőségű, az még nincs, majd idővel..

Sorozatokból is több fentvan, mint bárhol.

2013. dec. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is csak 27 000-et találtam magyar nyelvűt ill. magyar feliratost :)
2013. dec. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amikor regeltem azêrt tettem h előbb láthassam az új filmeket. De online filmeken hamar fent van:)
2013. dec. 26. 10:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Neked nem való az ncore.
2013. dec. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, neked tényleg nem való az ncore.

Ha elolvastad volna, amire felhívták a figyelmedet, tudhatnád, hogy az ncore nem raknak fel semmilyen mozis, vagy mozis hangos felvételt, mert olyan sz@r minőségben értelmetlen megnézni. De ha te olyan gagyi minőségben is élvezed a filmet, akkor nézd csak nyugodtan online filmeken, vagy egyszerűen ülj be rá mozira, ha mindjárt látni akarod.

2013. dec. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!