Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hürrem tényleg szerette...

Hürrem tényleg szerette Sulejmant?

Figyelt kérdés
2013. nov. 22. 18:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
57%
Történelmet kellene olvasni. Egyébként ezt nem lehet tudni. Nem hiszem, hogy lett volna más választása.
2013. nov. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A szeretet nem választás kérdése.
2013. nov. 22. 18:07
 3/11 A kérdező kommentje:
És a szeretetről nem nagyon írnak a történészek.
2013. nov. 22. 18:09
 4/11 anonim válasza:
100%
De igen, ha történetesen egy tulajdon vagy.
2013. nov. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A tulajdonlásnak semmi köze a szeretethez.
2013. nov. 22. 18:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Te érted is, amiről írsz? (megválaszolom: nem, fogalmad sincs róla).
2013. nov. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nem én irok ilyen hülyeséget hogy akinek a tulajdona vagyunk azt szeretjük.
2013. nov. 22. 19:33
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nehéz megmondani...

A sorozatban a sok szép szó és a sok szerelmes gondolat ellenére nekem még mindig úgy tűnik, hogy Hürrem kibékült a sorsával, megszülte a szultán gyerekeit, szereti is őket, a szultán iránt is biztos érez valamiféle kötődést, de Hürrem az a fajta nő, aki a hatalmat és a másokon való uralkodást mindig mindennél fontosabbnak tartja. Elvégre hányszor láttuk már ármánykodni? Sokszor... ki tudja, hogy Hürrem képes-e a valódi szerelemre. Uralkodói körökben amúgy sem volt nagy jelentősége a szerelelmnek.

Hogy a valóságban hogy volt azt meg senki nem tudja. Szulejmán szerette Hürremet, ez egyértelmű, de hogy most Hürrem szerette-e viszont vagy csak azért kötődött hozzá, hogy rajta keresztül uralkodhasson...nagyon nehéz megmondani.

2013. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
Én nem hiszem, hogy aki rabszolgaként került valaki tulajdonába, az valaha is szeretni tudja. Az nem szerelem, hanem Stockholm-szindróma.
2013. nov. 23. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hürrem esetében szerintem ennél több volt. Felismerte hogy szeretetet színlelve hihetetlen pénz és hatalom birtokába kerülhet.
2013. nov. 23. 07:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!