Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ezt Ti vágjátok? (Mentalista. )

Ezt Ti vágjátok? (Mentalista. )

Figyelt kérdés
A tegnapi részben (RTL klubon, nem a Cool-on.) a csajjal kapcsolatban, aki 25 éve lelőtte azt az embert, önvédelemből, pontosabban az anyja védelméből, miért emberöléssel vádolták meg? Nem is értem, Lisborn, meg az a másik ember arról vitatkoztak, hogy gyilkosság, vagy emberölés, szerintem, ha az történt, amit a visszaemlékezésben mutattak, az emberölés SEM, hanem max. hatóság félrevezetése, vagy ilyesmi, mert nem szóltak a másik két hulláról. Nem ismerem annyira az amcsi jogrendszert, de úgy tudom, hogy ott még pont hogy tágabbak a jogos önvédelem keretei, mint nálunk, az a jelenet nekem teljesen jogszerűnek tűnt a visszaemlékezés alapján, a csaj anyjának élete közvetlen veszélyben volt... (V./13. részről beszélek, "Égető múlt."
2013. nov. 20. 09:19
 1/1 Rentai Reni :) válasza:
én is így gondolom:)
2013. dec. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!