Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Azoktól kérdeznék, akik...

Azoktól kérdeznék, akik látták A mentalista 6. évad 6. részét. (? )

Figyelt kérdés

Ki volt az a három gyanúsított és ki esett ki a listából?

Ki térdelt le először?


köszi (putlockeren néztem meg angolul és kb alig értettem és a végére már nem emlékszem, de beállt a putlocker limit)


2013. nov. 4. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:

*SPOILER!*

Az 5-ből 3-nak volt egyforma tetoválása: McAllister serif, Gale Bertram, Reed Smith

Tehát 2 nem volt: Ray Haffner, Bret Stiles

2013. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy biztos hogy red john ölte meg aki a tetoválást látta?
2013. nov. 5. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 nem biztos, mostmár semmi sem az.

a következő rész valoszínűleg a Tiger Tiger szervezetről szól majd, de 18.án megtudjuk ki RJ, várom, bár nem tetszenek akik bentmaradtak... remélem Bertram lesz, a másik kettőben nagyot csalódnék.

2013. nov. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy a duci lenne, szerintem az a vékony, szőrös.

A pöttyösök csak az alattvalói, inkább őket küldi ilyenkor már gyilokra. Meg miért tetováltatná meg magát, arról könnyű felismerni. Így meg tessék, máris csak a pöttyösökre figyel.

Tudta hogy már közel van, direkt küldött olyat, akinek pöttye van, és az direkt úgy ölt, hogy még el tudja ezt mondani.


A 3 közül már csak 2 lesz, szerintem az történt, hogy az egyik le akarta fegyverezni mikor a fal mellé mentek volna.

Mivel nem shoti lövés volt, hanem pisztoly. Egyik elvette volna a sotit, Jane meg lelőtte.

Bár a robbanást már nem tudom megmagyarázni :)

2013. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs a listán R.J. és ahogy előttem is írták,egy ennyire okos ember nem tetováltatná magára azt a három pöttyöt.Arról tényleg könnyű lenne felismerni.

Egyébként 1 hete csúszik minden rész,mivel egy rohadt meccs miatt az usa-ban nem adták le a 6.6-ot csak 1 héttel később,mint kanadában.A kanadaiak pedig bevárják őket.Szóval nem 18-án tudjuk meg ki is R.J.,hanem 25-én.Vagy lehet,hogy ez is csak egy hakni és majd az év utolsó részében derül ki...Már ezen sem lepődnék meg

2013. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Szeirntem a 3 között benne kell, hogy legyen, mert nagyot csökkenne a nézettség, ha ez is csak egy átverés lenne.

Ezen kívül pedig a gyanusítottak közül SPOILER csak 1 robbanhatna fel, mert Bruno heller azt nyilatkozta, hogy tovább fogják keresni a gyanusítottakat- többesszámban-, hogy ki is RJ valójában

2013. nov. 14. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!