Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek olyan sorozatokat,...

Pötyidanon kérdése:

Ismertek olyan sorozatokat, amik gyerekekről,! Kamaszokról szólnak és iskolában játszódnak, akár bentlakásosban is?

Figyelt kérdés

Elsősorban vígjátékra gondolnék, de dráma is jöhet, viszont az El Internado baromira nem jött be...

Érdekel az örökbefogadás, meg melegek, mint téma, szóval az sem árt, ha tudtok :)

Olyanokat láttam mostanában, mint a Swithed at birth, Twisted, Fosterék.

Előre is köszi! :)



2013. okt. 29. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Gossip girl?
2013. okt. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Táncakadémia.Az M2-n adják.
2013. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
kínos :)
2013. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Abigél <3 imádom ezt a filmet
2013. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Anubis házának rejtélyei
2013. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Caravaggio ***** válasza:
skins...durva.. mind a sok évadával, amik ugyan nem függnek össze de mindent találsz benne ami tinikről szólhat:)
2013. dec. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)Ezeknek a nagy részét már ismertem, csak a Kínost és a Táncakadémiát nem, de akkor azoknak utána nézek.
2013. dec. 27. 13:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Simlis spinek (faking it) vannak benne melegek meg lezbikusok nagyon jo kis sorozat en imadtam es iskolaban is jatszodik:)
2017. jan. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!