Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudnátok nekem mondani olyan...

Tudnátok nekem mondani olyan filmeket amelyek kamaszokról szólnak?

Figyelt kérdés
Szerelem, vígjáték stb.. Köszönöm, mindenkinek megy a zöld kéz.
2012. jan. 21. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Kamaszkorom legszebb nyara. Nem mai darab, de nagyon jó.


[link]

2012. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 raynie válasza:
43%

Nekem az egyik kedvenc filmem a Juno. Igazán tanulságos és stílusos formában vetítik meg benne a valóságot. Egy 16 éves lányról szól aki teherbe esik és első gondolata az abortusz, de később a barátnőjével találnak egy házaspárt akinek nem lehet gyerekük és megbeszélik velük az adoptálást. De mielőtt még Juno megszülné a babát, leendő apuci, gyerekesen visszavonul és cserben hagyja a lázba jött anyucit. Juno erre berág és otthagyja az épp válni készülő párt akik azt sem tudják mi van. Végül kicsit magába néz a csaj és megpróbál kibékülni a barátjával akivel egyébként azért veszett össze mert a csaj kissé lekezelte. A végén összejönnek és a babát anyuci kapja aki háláját kifejezve Juno, rövid de velős üzenetét keretezi be a tervezett családi fotó helyett.


Azért is tetszik ez a film mert lehet hogy egy már gyakran elő fordult hogy egy kamasz bekapta a legyet, de az mégis produkál némi érettséget, hogy tizenhat éves fejjel valaki eldöntse hogy helyre hozza a hibát, és rögtön magától beismeri hogy nem képes gondoskodni egy másik életéről. Szóval szerintem mindenképp nézd meg. Amúgy ne aggódj nem csöpögős.

2012. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A csaj nem jár egyedül

Az utolsó dal

Séta a múltba

Szerelmünk lapjai (mondjuk a film második felében felnőttek)

A macskám, a családom és a fiúk

A pletykafészek (sorozat)

A tökéletes pasi

Amerikai Hófehérke

Bajos csajok

Miről álmodik a lány?

Micsoda srác ez a lány

Ne szólj szánk

Felvéve

Kapás van

Könnyű nőcske

Ottalvós buli

Randiztam egy sztárral

Tizenhárom (ez nem is romantikus, nem is vígjáték, inkább tanulságos.)

Változó szerelem (gyerekek a főszereplők)

2012. jan. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2012. jan. 21. 23:14
 5/8 anonim ***** válasza:

Van egy csomó magyar is. Utánam srácok, Hahó, öcsi. Moszkva (tér). Égigérő fű. Pál utcai fiúk.

külföldi pl. a Lőtávolban mondjuk az nem annyira kamasz de huszonévesekről szól. Gyűlölet ez is inkább huszonévesek, Trainspotting ez is huszonéves.

2012. jan. 22. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat.
2012. jan. 23. 18:29
 7/8 me14me válasza:

Én nagyon szeretem a LOL- t. Ennek a filmnek két változata is van. A másiknak ez a címe: LOL- zűrös kamaszok. Annyi a külömbség, hogy előbbi amerikai( főszerepben Miley Cyrus) az utóbbi pedig francia. Nekem az amerikai változat jobban tetszik. A másik a Gumiláb. Az egy utánzat egy nagyon régi filmből, de az új kor sajátosságait nem nézve ugyan az. Én nagyon szeretem.

Esetleg vannak ezek atipikus Los Angelesi tündérmese, Hamupipőke történet,...

Behaving Badly- bár ez egy elég fura film tele szexuális utalásokkal.

Monte Carlo, The Last Time ( bár amaikor utoljára néztem akkor csak feliratosan volt)

Az összes hajrá csajok, step up és street dance filmek.

2017. jan. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 me14me válasza:
ja és a Híd Terabithia földjére
2017. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!