Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egyetértetek ezzel a kritikáva...

Egyetértetek ezzel a kritikával (Így jártam anyátokkal)? Szerintetek is jobb volt régen?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=IE1NReZPTKQ


Nem mindenben értek egyet, de tény, hogy egyre kevesebbet röhögök a részeken, és azt se pártolom, hogy csak a pénz miatt 9 évadig húzták. Így rengeteget vesztett az értékéből. Mikor az első pár évadot néztem, még volt egy feelingje a sorozatnak, a kedvencem lett, de a mostani részek, mintha egy tök más sorozatot néznék. Szerintetek?



2013. júl. 29. 23:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ki az aki TV-ben néz sorozatot? Én már évek óta nem néztem TV-t rendesen, csak néha, ha véletlen odatévedek. Én mindent interneten nézek, megveszem, illetve néha letöltöm. Sokkal jobb így, mert nem vagyok időhöz kötve, nincsenek reklámok. Ezért már vagy 2 éve filmet sem nagyon nézek TV-ben, főleg RTL meg ilyen csatornákon, ahol szétszedik a filmeket, azért hogy tudják adni 12 karikával ilyen tré szinkronokat csinálnak teljesen komoly, káromkodós filmekhez... Ha néha TV-ben nézek filmet, akkor is csak HBO jöhet szóba, ha híreket akkor pedig CNN vagy BBC.
2013. aug. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

ha olyan a sorozat hogy több évad is elkészült akkor napi 1et nézek amig utol nem érem:) igy voltam a Breaking Baddel,Trónok harcával,Spartacussal,Dexterrel

tv-t nem igazán nézek csak este lefekvés körül:D:D akkoris comedy centralon southpark,family guy:D

2013. aug. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!