Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egyetértetek ezzel a kritikáva...

Egyetértetek ezzel a kritikával (Így jártam anyátokkal)? Szerintetek is jobb volt régen?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=IE1NReZPTKQ


Nem mindenben értek egyet, de tény, hogy egyre kevesebbet röhögök a részeken, és azt se pártolom, hogy csak a pénz miatt 9 évadig húzták. Így rengeteget vesztett az értékéből. Mikor az első pár évadot néztem, még volt egy feelingje a sorozatnak, a kedvencem lett, de a mostani részek, mintha egy tök más sorozatot néznék. Szerintetek?



2013. júl. 29. 23:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
a régieket én is jobban szerettem, kicsit lapos már:)
2013. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is így érzem, de én már a 3. évad óta. Túl van húzva ez az egész.


Barney karaktere vitte az egészet jó darabig.

2013. júl. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen, de belegondolsz, kb. minden sorozattal így van. Az elején sok jó ötlet van, aztán már csak a túlélésért írják, hogy legyen valami. A legtöbb sorozatnál és filmnél is ez van. Elfogy az ihlet.

Például nekem a South Park volt az egyik kedvenc sorozatom, de az újabb részeken sírni tudnék (és nem a röhögéstől).

Hát így járt a How I met is.

2013. júl. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Számomra az első 5 évad remek volt, régen egyik kedvenc sorozatom is volt, de azóta már egyre gyengébb, persze elvétve itt is van pár jó rész, de a legtöbb már nem az igazi, de ettől függetlenül azért megnézem majd a 9. évadot.

És egyetértek előzővel, a legtöbb sorozatnál így van, számomra a legjobb példa a Szökés, mert egy fantasztikus 1. évad után, sokkal gyengébb évadok jöttek, főleg a 4., azt nem is minősíteném.

2013. júl. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

hát azért nem minden sorozat van igy ... nézd csak meg a Breaking Bad-et egyre izgalmasabb...

amúgy meg nekem első 4 évad jött be, onnantól már csak "megszokásból" nézem :) heti 20 perc nem hosszú idő annyit még azért megér :D

2013. júl. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ja gondoltam hogy mindenki valami hasonlót gondol :D

húsz percet megér ja, csak főleg a hetedik évadban, vannak olyan részek, amiktől nem hogy jobb kedvem lenne, de szarul érzem magam :S

2013. júl. 30. 12:59
 7/12 anonim ***** válasza:
Heti 20 perc? Atyaisten, csak én utálok így sorozatot nézni? Én egy hét alatt megnéztem az eddigi 8 évadot, természetesen többször is. :D
2013. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
azért nem, csak a 8. évad sikerült így, mert ugye az a 2012-13as évad volt, amit részenként töltögettem le :D viszont az előtte lévő százvalahány részt egy nyár alatt daráltam le.
2013. júl. 30. 16:13
 9/12 anonim válasza:
56%
Én csak a 7. évadnál kezdtem belefáradni a dologba, leginkább a karakterek miatt. Robinból egy bunkó lett, aki, mindenkinek beszól, Ted még lányosabb lett, Barney nagyjából ugyanaz maradt, Marshall és Lily pedig megöregedtek. A sorozatból kiveszett a fiatalság, öregek és uncsik lettek és elfogytak az ötletek. A 7-8 évadban már nem csinálták olyan jópofa őrültségeket, mint az első négyben. Az előbbi két évadban csak üldögéltek a boxukban és egész nap vedeltek.
2013. aug. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
igen heti 20 perc mert akkor kezdtem nézni a sorozatot mikor 3 évadnál tartott... és képzeld évente 1 évadot adnak ;)és azt is úgy hogy heti 1 rész :OOOOOO xd
2013. aug. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!