Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Nem lenne jobb a gyerekek...

Nem lenne jobb a gyerekek korosztályának egy külön tehetségkutató (mint régen a Tátika volt), és nem benyomni őket is a felnőttek közé?

Figyelt kérdés
Nagyon sok tehetséges gyerek van, de szerintem a felnőttekkel nem kéne ömleszteni, másképp áll hozzá egy felnőtt és másképp egy gyerek.
2010. szept. 4. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
De, igazad van.
2010. szept. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Plusz még az jutott az eszembe, hogy gyerekekkel szemben engedékenyebb lehet a zsűri, akaratlanul is, ezért lenne jó, ha saját korosztályukban lennének megméretve, mert egyforma bánásmódot is kapnának.
2010. szept. 4. 22:51
 3/5 anonim válasza:
100%
szerintem se jó ez így....de szerintem ez a szülők felelőssége, aki 10 évesen tehetséges, az lesz 16 évesen is, szerintem az lehetne kb az alsó korhatár.....tehetségkutatók meg lesznek 5-6 év múlva is bőven.....
2010. szept. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, valahol én is 16 évnél húznám meg a határt.

Amúgy régen én a Tátikát nagyon szerettem, egy ovis csoporttársam részt is vett, mint "Michael Jackson" :-) Aztán a suliban nem nagyon volt semmi, hogy most mi van vele, nem tudom, de ez pont jó volt a gyerekek korosztályának (miközben egyébként párhuzamosan ment a felnőttek között is a tehetségkutató, más zsűrivel, más szinten).

2010. szept. 4. 23:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 13 éves lehetne a korhatár, az úgy tökéletes lenne. Egy 10 évesnek pedig olyan kéne, mint Amerikában a Mickey Mouse. Ott fedezték fel Christina-t, és még sok sztárt.
2010. szept. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!