Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szulejmánban annyi minden...

A Szulejmánban annyi minden rosszul van, Mustafa meghalt a sorozatban, de meg is utana vegig benne volt. Nekem nagyon sokan mondtak hogy o hal meg elsonek a szulejmán gyerekei kozul, de utana neztem es o majd csak 1553ban hal meg?

Figyelt kérdés

Szoval Mehmet hal meg elsokent a 3evad vegen 1543ban. Azt is hulyesegnek tartom hogy Hatice mit keres ott 1543ban amikor o 1538ban halt meg?! Mint ahogyan az tsem hogy hürremet ugy irtak ki egy ideig hogy eraboljak, de az utolso reszben meg elo bukkan hirtelen az uj oreg hurrem. Meg persze azt sem ertem hogy Mahidevranak volt meg egy lanya is, de ot nem lathatjuk sehol neve: Raziye Sultana. [link] Es sajnos arrol sem tudunk semmit hogy mi tortent hürrem fiával Abduhallal aki a szuletese utan meghalt 3nappal.

[link]


2013. júl. 29. 08:41
1 2
 11/11 anonim válasza:

A magyarok teljesen szétdarabolták a filmet. Az eredeti török részek közel 2 órásak. Amúgy igen megöleti, és utána már nem szerepel benne, Cihangir herceg is ebbe őrül bele, hogy meghal a szeretett bátyja, Mustafa, és mivel nem tudja feldolgozni+ testi fogyatékosságaibol adódó fájdalmai miatt, hamar követi a tesvérét a halálba.


Lehet, hogy te néztél valamit félre, vagy a magyar részekben variáltak valamit, de utána már nem szerepel.

2023. jún. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!