Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szulejmánban annyi minden...

A Szulejmánban annyi minden rosszul van, Mustafa meghalt a sorozatban, de meg is utana vegig benne volt. Nekem nagyon sokan mondtak hogy o hal meg elsonek a szulejmán gyerekei kozul, de utana neztem es o majd csak 1553ban hal meg?

Figyelt kérdés

Szoval Mehmet hal meg elsokent a 3evad vegen 1543ban. Azt is hulyesegnek tartom hogy Hatice mit keres ott 1543ban amikor o 1538ban halt meg?! Mint ahogyan az tsem hogy hürremet ugy irtak ki egy ideig hogy eraboljak, de az utolso reszben meg elo bukkan hirtelen az uj oreg hurrem. Meg persze azt sem ertem hogy Mahidevranak volt meg egy lanya is, de ot nem lathatjuk sehol neve: Raziye Sultana. [link] Es sajnos arrol sem tudunk semmit hogy mi tortent hürrem fiával Abduhallal aki a szuletese utan meghalt 3nappal.

[link]


2013. júl. 29. 08:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Csak hogy erthetobb legyen mustafa 1553ban halmeg. a 3evad pedig 1543ban zarodik mehmet halalaval. Majd az utolso 4evadban halmeg!
2013. júl. 29. 09:18
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Mi az, hogy Mustafa meghalt, de még mindig benne van? Zombi lett? Ez ilyen fantasy sorozat vagy mi? Hát az tényleg nagy bibi, ha az egyik részben eltemetik, a következőben meg együtt reggelizik a családdal. De, ez sorozat. Történelem ihletésű, de sorozat.
2013. júl. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, Szulejmán megöleti majd utána valahogyan visszatér és benne lesz a 3évad végig. Hozzá teszem a 3évad 1541-43korul ér véget. Musztafának csak a 4évad ban kell meghalni majd 1553ban. Össze vissza van ez a sorozat. Hat messze van a történelemtől, mindent meg változtatnak amit csak tudnak. Szereplőkön, a halálokon, cselekményeken stb.....SZULEJMÁNT TÚL JÓNAK AKARJÁK BEMUTATNI, PEDIG SZERINTEM EGY GONOSZ EMBER VOLT, HA KÉPES VOLT MEGÖLNI A SAJÁT BARÁTJÁT, ÉS GYERMEKÉT!:S
2013. aug. 16. 02:03
 4/11 anonim ***** válasza:
De amúgy ha észrevettétek,az elején bemondják a bemondják a lényeget:"A sorozatban szereplő karakterek és események VALÓS történelmi IHLETÉSÜEK"Tehát,bemondják az elején,hogy a story ki van színezve,csak erre senki nem figyel!
2013. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Biztos nem értettél félre valamit? Biztos megöleti? Biztos ugyan az a két személy? Ekkora hiba azért durva. Am, nem kell gonosznak lennie. Ő úgy hitte, hogy veszélyt jelentenek számára és hatalmára.
2013. szept. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
utolsó előtti válaszoló vagyok!Figyu,én értem a kérdést.Szóval Mustafa, 1553-ban hal meg,de a sorozatban akkor még el,nem?
2013. szept. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
53%
Mustafát nem megöleti hanem elküldi tanulni egy másik palotába az anyjával együtt (ez volt a szokás). NEM ölik meg majd csak a végén.
2014. máj. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fölösleges az évszámokkal kalkulálnod, kedves kérdező, egyértelmű, hogy a sorozat nem mindenben követi a történelmet, ezt szimplán tudomásul kell venni. Nem is mondta egyébként senki, hogy a sorozat a hű bemutatása a valóságnak, szóval nem értem, miért problémáznak ezen sokan... Lényegében egy szappanopera-szerű sorozatot gyártottak, sok kitalációval meg sajátos értelmezéssel. A valósághoz csak annyi köze van, ami minden rész elején el is hangzik: "A sorozatban szereplő karekterek és események valós, történelmi ihletésűek". Magyarán: nem a valóság hű bemutatását látjuk. De az kétségtelen, hogy vannak olyan dolgok, amiket valósághűen mutatnak be. De sok mindent meg nem.
2015. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Musztafa herceg meghalt,de utána legalább 5 ember vallotta magát a megölt hercegnek,lázadást szítva.Röviddel a herceg halála után egy Dobruca nevű férfi azt állította magáról,hogy ő Mustafa.Több ezer embert sikerült neki Rumeliából toborozni,hogy fellázadjanak és megbosszulják a hercegük halálát.De aztán az ál Musztafát elfogták és Isztambulban megölték.


ennyi röviden

2016. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Raziye szultánát nem hagyták ki csak Nazenin szulte az utolsó ágyasa a szultánnak és kicsit később. Ahmed herceg is kimaradt. Meg a színészeket is ki kell fizetni...
2019. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!