Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Szulejmánban Mustafa megfog...

A Szulejmánban Mustafa megfog halni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 17. 23:05
1 2
 1/12 Mysterion777 válasza:
51%
Egyszer mindenki meg fog halni, előbb vagy utóbb, halandó emberi lényekként, igen, ő sem kivétel ezalól. Bár arra tippelek, hamarabb mint később, ha már így kérded.
2013. júl. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

megfog,Szulejmán végezteti ki(állítólag Hürrem veszi rá),a pontos történetet nem találtam meg,de itt van jelent

http://www.youtube.com/watch?v=nRY_QV6bBkY

2013. júl. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
jajj,azt kihagytam hogy kb a 3. évadban lesz benne
2013. júl. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
angol wikipédián fent van,h mi volt, ha tényleg történelmi dolgokon alapszik, akk: vmi Rüstem pasa felbiztatja Mustafát h csatlakozzon a sereghez és ezalatt Szulejmánnal elhiteti h Mustafa megakarja őt ölni,h ő legyen az új szultán és Szulejmén ezért végezteti ki őt.
2013. júl. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A sorozatban valoban benne lesz ez a jelenet, de nem hal meg mustafa mivel benne lesz a 3evad vegeig. Mustafa 1553ban halt meg, es a 3evad 1543ban zarodik mehmet halalaval. Tehat mustafat meg nem most vegzik ki. egyebkent hurrem valamelyik sümbülagával levelet irnak mustafa neveben mintha at alt volna a perzsakhoz, es a szulejman majd elolvassa az egyik levelet amiben benne all hogy megakarjak olni ot. Hurrem ezt mind azert tette hogy bosszut aljon mahidevranon aki megolette fiat mehmetet aki igazabol a tortenelemben ideglazban halt meg!
2013. júl. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Kedves utolsó! Te mit zagyválsz itt össze ?Mehmed később hal meg, mint Musztafa, ugyanis, Mehmed az ő halálába betegedik bele. Legalább néznél utána...
2013. aug. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
NÉZD MEG A SOROZAT 3ÉVADJÁNAK UTOLSÓ RÉSZÉT MEHMET MEGHAL. 1543-ban ahol a sorozat véget ér. Nézd meg OTT VAN BENNE MÉG MUSTAFA. ÉS NEKED AJÁNLOM HOGY NÉZ UTÁNA. MIVEL MUSTAFA 1553-ban hal meg! Amikor majd kivégzik! VALAHOL ÉN IS EZT OLVASTAM HOGY MEHMET BELEBETEGSZIK A TESTVÉRE HALÁLÁBA, DE UTÁNA NÉZTEM ÉS SEMMI ILYEN. MEHMET MEGHAL IDEGLÁZBAN.!!! DE A SOROZATBAN MAHIDEVRÁN MÉRGEZI MEG, ÉS EZÉRT ÁLL RAJTA BOSSZÚT HÜRREM, LEVELET ÍR AZZAL A PASÁVAL MUSTAFA NEVÉBEN ÉS MAJD UTÁNA VÉGZIK KI!!! MAJD MAHIDEVRÁN MARADHAT A PALOTÁBAN, DE A KÉSŐBBIEKBEN KIDERÜL HOGY NEM SZULEJMÁN GYEREKE VOLT MUSTAFA HANEM IBRAHIM PASÁÉ. ÉS VÉGÜL MAHIDEVRÁNT KI DOBJÁK A PALOTÁBÓL ÉS LE ÉLI AZ ÉLETÉT SZEGÉNYSÉGBEN, ÉS AZ ÖREGSÉGBEN!
2013. aug. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
legelső, pont nem erre gondolt a kérdező. kérdező: nem tom, előttem jool írják :D
2013. szept. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Lásd 123. török rész (4. évad)!
2015. márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem Mehmet hal bele a fájdalomba, hanem a kisebbik fiú.
2015. márc. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!