Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti is néztétek régen A LEGENDÁ...

Ti is néztétek régen A LEGENDÁS LOVAGOK (mystic knigts of tir na nog) címü sorozatot? Van kedvrtek beszélgetni róla?

Figyelt kérdés

Ha igen ki mire emlékszik? Tudtok olyan oldalt, ahonnan letölthetném a sorozatot? Van hozzá magyar felirat?

Kösz



2013. júl. 19. 20:21
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Egyenlöre semmire. Februárban viszont lesz idöm komolyabban hozálátni
2014. jan. 27. 14:40
 12/21 anonim válasza:

mindenképpen írj majd privit!

köszönöm!:)

2014. febr. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 kijzt válasza:
Én is nagyon szeretem! Én Dragantát szeretem a legjobban (piros lovag) utoljára általánosban láttam az m1 vetítette akkor(2000-2003 környékén).
2014. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
gyerekkorom trónok harcája
2015. aug. 6. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
dettó ;D azóta elfeledkeztem róla csesszus...
2015. aug. 6. 21:02
 16/21 anonim válasza:

Nekem is nagy kedvencem volt, még az m1-en ment.

Főképp amikor átváltoztak:

"Tűz légy velem! Föld állj mellém! Levegő boríts el! Víz ölelj körül! Erdő fogadj be!" valahogy így volt, majd akinek a tűz kardja volt megküzdött saját magával és megkapta a páncélok páncélját, meg a sárkányölőt.

a vizes srácnak volt a szigonya, az erdősnek meg a fejsze.

de kb ennyire emlékszem

2016. febr. 9. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Pont a napokban jutott eszembe. Külföldi oldalon olvastam egy beszélgetést arról, hogy ki milyen és mennyi japán szuperhősös sorozaton nőtt fel, én meg elszomorodtam, hogy pár Power Rangers szérián kívül (amik csak félig japánok) olyanokat nálunk nem is adtak. Pedig máshol alapnak számítanak.


Ez a sorozat sem japán volt, de egyértelműen azok mintájára készült. Nem is tudtam, hogy magyarul is adták, én anno németül néztem. Túl sok mindenre nem emlékszek belőle, de a főcímzene a mai napig a fülemben cseng.

2016. febr. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 AA Robzombi válasza:

Egyik kazettámon volt 5. rész nem teljes, de legalább valami :)


https://www.youtube.com/watch?v=akFM875vIGM

https://www.youtube.com/watch?v=xGEDP5cGWCU

2018. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
Mi hír? Vannak valahol részek?
2019. márc. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Én is emlékszem rá :) Imádtam. Kicsiként tesóimmal eljátszottuk a magunk gyerek módján.:) A szövegeket a mai napig fújom.:D
2019. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!