Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ti is néztétek régen A LEGENDÁ...

Ti is néztétek régen A LEGENDÁS LOVAGOK (mystic knigts of tir na nog) címü sorozatot? Van kedvrtek beszélgetni róla?

Figyelt kérdés

Ha igen ki mire emlékszik? Tudtok olyan oldalt, ahonnan letölthetném a sorozatot? Van hozzá magyar felirat?

Kösz



2013. júl. 19. 20:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem ez volt az a sorozat, amiben a lovagok az elemeket irányították? en ennyire emlékszem, meg arra, hogy volt egy jo csaj is benne :D
2013. aug. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Igen, valami ilyesmi volt. Mindegyiknek megvolt, h tüz, víz, levegö stb ha jól emlékszem. Gondolom jó csak gyanánt Diedre re gondolsz.
2013. aug. 13. 14:23
 3/21 anonim ***** válasza:

Nekem is nagy kedvencem volt, bármit megtennék érte, hogy újra lássam magyarul :-) Emlékszem kicsiként hatalmas fan voltam.

Én az átalakulásokra emlékszem, az volt a kedvencem, meg arra amikor a piros saját maga ellen harcolt, vagy amikor a jó csajt, elkapta valami ork :D

2013. aug. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Nekem a főcím is tetszett! Meg főképp mikor a gonosz tevékenykedett! :D Meg azok a sisakok az ellenség oldalán... Emlékszem azokon szakadtam. A lovagok közül meg nekem is a csaj volt a kedvencem.
2013. aug. 28. 19:41
 5/21 anonim ***** válasza:
Ja tényleg a főcim :D Mondjuk nekem a piros volt a kedvencem, de nem tudod véletlenül valahol megvannak e magyarul a részek? :D Nagyon megnézném már őket újra :D 6 éves koromba láttam utoljára! :D
2013. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem találtam meg magyarul a részeket. Angolul fennt vannak, gondoltam egy jó kis felirat én lefordítom. Na nem hogy pl kiadna egy mit tudom én görög vagy üzbég feliratot(csak azért mondom mert mindegy) de nem, az angolnak titulált felirat nekem valami értelmetlen kruzslásként töltödeik lekiadnefeg
2013. aug. 28. 21:33
 7/21 A kérdező kommentje:
*töltödik le. Nem tudom te le tudsz e szedni valami normális feliratot, de ha igen privibe vagu ide írd már meg légyszi
2013. aug. 28. 21:34
 8/21 anonim ***** válasza:
Utánajárok, ha találok feltétlen írok, ha nem akkor is :D
2013. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ;)
2013. aug. 29. 10:42
 10/21 anonim válasza:
mire jutottatok?
2014. jan. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!