Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi sorozatokról?

Figyelt kérdés

-SUPERNATURAL

Megéri elkezdeni? izgalmas? csak mert elég hosszú és nem tudom megéri e az idejét.

-GLEE

Mennyire ilyen High S. Musicalos? Komolyabb?

-HART OF DIXIE

Egyik ismerősöm mondta hogy nagyon hétköznapi sorozat, és teljesen hihető, semmi extra. Ez mennyire igaz?

-BEAUTY AND THE BEAST

az első 2 részét láttam, és kicsit unalmasnak tűnit ez még fog változni?

- REVOLUTION


Amit szeretek: Vámpírnaplók, Kínos, Teen wolf, Emberbőrben, Once Upon a Time, pretty little liars, grimm,666 park avenue (sajnos vége lett)

ezeket szerettem szóval ezekhez hasonlókat, mondhattok még.

Aki meg valamelyiket látta a felsoroltak közül az kérem írjon! Minél több véleményt várok!


Nagyon köszönöm!



2013. júl. 1. 23:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Supernatural nagyon jó, barátnőm imádja. Belenéztem már és nekem is tetszett.

Glee - én szeretem az ilyen musicaleket, de a Glee nagyon nem jöt be.

2013. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Supernaturalt mindenképp meg kell nézned:) Imádni fogod,minden benne van,vannak ijesztő részek amiken gatyát kell cserélned,vicces részek amiktől befejeled az asztalt és azt kérdezed mi a fene van,szomorú részek amiket hónapok múlva se fogsz tudni kiheverni,karakterek akiket nem lehet elfelejteni,és semmiben sem túloztam!

DE!

Előre figyelmeztetlek hogy ez a sorozat alapjában véve naaagyon,NAGYON SZOMORÚ.Sok a harc,a vér,a laza öldöklés,a poén,de a sorozat maga nagyon karakterközpontú,és ez szüli a sok érzelmet és drámát.És nem kertelek,sokan meg fognak halni és sérülni.Kívül-belül.Sokan.SOKAN.

Ha megszereted,csak saját felelősségedre szeresd meg,mert itt nincs kegyelem,itt nincs olyan hogy könnyű út,nem számít mit választasz,mit teszel,hogy,mikor,hogyan,mindig, a végkifejlet MINDIG FÁJDALMAS LESZ,SOSE LESZ JÓ,NINCS HAPPY END,MERT MINDEN EGYES ÚT EGYETLEN EGY VÉGÁLLOMÁS FELÉ VEZET,EGY TÜZES VASVILLÁKKAL,A ROTHADT HÚS MARÓ BŰZÉVEL ÉS A SZERETTEID FOSZLÓ HULLÁIVAL KIBÉLELT ÁLLOMÁSRA.

...jó szórakozást amúgy.

2013. aug. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
utolsó: ezt nagyon naagyon jol leirtad:) 9.dik voltam:) és tényleg nagyon ilyen..
2013. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Pretty Little Liars is nagyon jó! Supernatural is!!
2013. aug. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Laura000 válasza:
Supernaturalt kezdd el nézni. Teljes mértékben megéri :) egy idő után már azt veszed észre, hogy nem tudod abbahagyni. :)))
2014. febr. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!