Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki, aki látta a Mama című...

Valaki, aki látta a Mama című filmet, válaszolna az alábbi kérdésekre?

Figyelt kérdés

Most néztem meg, nem tiszta minden.


-Mamának mi köze van a lányokhoz, miért "nevelgette", védte őket, miért volt féltékeny másokra?

-Miért akarta megölni őket? Miért csak most, 5 év után? (Azt még értettem volna, ha a saját, visszakapott babájának holttestével vízbe ugrik, tök logikus lett volna, de így nem...)


Köszi!


2013. jún. 14. 00:05
 1/3 ASOT ***** válasza:

Ha jól értettem szerintem a Mama az nem az ő mamájuk volt, van is a filmben egy részlet a régi időből amikor egy nő megőrül és elviszi a gyereket hogy leugorjon vele a szikláról h öngyilkos legyen, ő meg is hal de a gyerek az nem mert fennakad egy fád. így ugymond elvesztette a gyereket.


De talál 2 árva gyereket a régi házban, akiket a sajátjaként nevel fel és féltékeny rájuk nem akarja h őket is elvegyék tőle, ezért meg akar halni velük hogy örökre vele legyenek.

2013. jún. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Igen, tudom, hogy nem az ő anyjuk volt, hanem a kisbabáé, de most már az is világos, hogy törődött velük, és miért akarta megölni őket, miért pont akkor. Köszi! :)
2013. jún. 14. 12:35
 3/3 ASOT ***** válasza:
nincsmit :)
2013. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!