Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars vs Star Trek melyik...

Star Wars vs Star Trek melyik nyerne egy csatában? (nem az érdekel melyik volt a jobb film)

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 14:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a birodalmiak szokás szerint soha nem találnak el senkit, de a pirospólósok azért meghalnak.
2014. márc. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Ahogy nézem a Trek amolyan Dragonball feelinnges, az agyontápolt hajókra értem ezt. Ezért is szeretik sokan Batmant Superman helyett, és tetszetősebb a Star Wars. Superman annyi dolgot megtett, hogy már unalmas. Na most szépen hasonlitottam össze 3 műfaj kiemelkedő képviselőit :D
2014. márc. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 peti03 válasza:
Chuck Norris nyerne
2015. febr. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 BodorTibor válasza:
Sziasztok! Én még új vagyok ezen az oldalon, de pár dolgot azért hozzáfűznék a dologhoz. Nos, kezdjük ott, hogy mindkét oldal hajóinak megvan az előnye és a hátránya. A star wars-os hajók sokkal gyorsabbak, mert a hipertérben gyorsabban lehet haladni, mint a szubtérben. Egy föderációs úrhajó csak 1000 fényévet tud megtenni, egy év alatt. Ha nem hiszitek, pl. Voyager 3. epizód. Ott az elsőtiszt említi, hogy 75 évig tart az út, és ők 75000 fényévre voltak otthonról. A star wars-ban ezzel szemben, bárhová el tudtak jutni rövid időn belül. Ennyit a hajtóművekről. Azonban a trekes hajók fegyverzete sokkal fejlettebb, ahogy azt egy korábbi válaszban írták előttem. A star wars-ban ugyebár a legtöbb esetben lézert használnak, és csak úgy elárulom, hogy a trek-es hajók pajzsai immúnisak a lézerekre, többek között a deflektor egységük miatt. A föderációs hajók fézereinek pedig nagy a tűzereje. egy Galaxy osztályú hajónak például max. 70000 Terawatt-os tűzereje van. "Terawatt", hatalmas energia. A fotontorpedóiknak pedig a maximális robbanó ereje 25 isotonna. A kvantum torpedóé pedig 50 isotonna. Szóval elég csúnya munkát tudnak végezni. Ha kíváncsiak vagytok ezekre a dolgokra, van egy " Minden ami star trek" nevű oldal, ott mindent megtaláltok amire csak kíváncsiak vagytok. Bocs, hogy sokat írtam de szerintem ezek fontos adatok. Szóval, szerintem a trek-esek nyernének flottaharcban.
2016. febr. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!