Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars vs Star Trek melyik...

Star Wars vs Star Trek melyik nyerne egy csatában? (nem az érdekel melyik volt a jobb film)

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 14:10
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

1.fénykard

2.halálcsillag

a fegyver technológia helyenként ion-ágyú ami megbénít egész hajókat, vagy ilyen/ehhez hasonló lövegek: [link]

2013. júl. 28. 19:03
 12/24 anonim válasza:
35%

Az űr csatákban a Trekkes hajók nyernének, mert fejlettebb a pajzsuk, a fegyverzetük nem lézer mint a star warsban, hanem fézer ami erősebb, ja és a transzporter.


De közelharcban egy Jedivel már nehéz dolga lenne egy trekkes legénységne.

De ha trekkes hajón van akkor a Jedit két erőtér közé zárják,így megint a trek nyer.

Továbbá a trekkes hajók 9.9 tizedes fokozattal (fénysebesség) mennek, (térhajtómű) addig a Star Warsos hajók a fénysebesség kétszeresével tudnak menni (Hiperhajtómű).

2013. júl. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Stargate fan ***** válasza:
84%

Egyetértek az előttem lévővel.

És lehet, hogy a földi harcokban a star wars nyerne, de az is elképzelhető, hogy egy hadihajó leereszkedne a bolygó felszinéhez közelre és onnan szedné szét a star wars-os földi egységeket :D. DE én inkább ammondó vagyok, hogy fogjanak össze és söpörjék el a többi sci-fi sorozat hajóit (kivétel a csillagkapu, mert nekik is hatalmas fegyvereik vannak űrhajókon, velük is fogjanak össze és jöjjön létre egy hatalmas flotta :D)

2013. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Stargate fan nyert :) ez a legjobb válasz, de az majd a következő kérdés lesz...
2013. júl. 29. 18:59
 15/24 anonim válasza:
Maradjunk ott hogy a Star Wars és a Star Trek akár külön, akár együtt mindenkit ver. :)
2013. júl. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
41%

A kilencedik komment amit a Stargate Fan írt helyes is és téves is.

A Star Trek hajók gyorsabbak mint a Star Wars hajók, és nem kell borg, hogy egy Star Warsos armadát elpusztítson, sőt nekik nem is szabad találkozni, mert hogy néz ki Yoda asszimilálva XD

Na szóval ha veszünk egy Intrepid, két Galaxy és egy Defiant osztályt, akkor komoly esélyük van kb. 10-12 Star Wars-os csillagromboló elpusztítására.

A halálcsillag a Star Treknek nem okoz gondot, mert már elpusztítottak egy ahoz hasonló Xindi gömböt.

:)

2013. júl. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Használdd az Erőt Luke minden ellenállás hasztalan!
2013. júl. 30. 09:41
 18/24 Stargate fan ***** válasza:
Ez jó. Szép lenne ha miután asszimilálták Luke-ot a borg szövege erre változna át XDD
2013. aug. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"a trekkes hajók 9.9 tizedes fokozattal (fénysebesség) mennek"

Ezt a baromságot honnan vetted?

Én a voyagert néztem sokáig és abban a hajó soktízezer fényévet tett meg pár év alatt(ha nem kerültek volna előbbre,akkor 70 év lett volna.

2013. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 Stargate fan ***** válasza:
A trekkes hajók tényleg 9.9-es fokozatra is képesek, nem írt baromságot aki írta. :DD
2013. szept. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!