Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Wars vs Star Trek melyik...

Star Wars vs Star Trek melyik nyerne egy csatában? (nem az érdekel melyik volt a jobb film)

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 14:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
65%
Star wars, mert az erő velünk van :P
2013. jún. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Starman válasza:
37%
Mindkettő nagyon jó szerintem, én mindkettőt nagyon szeretem. De a Star Trek jobb, főleg a Star Trek: Voyager. Az a legjobb.
2013. jún. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
39%
Star Wars, azért ott komoly kis cirkálók vannak!A földi hadseregről nem is beszélve!Mondjuk attól is függ, hogy a star warson belül kik harcolnának, ja nem, mert a Droidoknak, a lázadoknak, és a köztársaságnak is nagyon ütőképes serege volt!
2013. jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
szerintem is én is Star Wars párti vagyok Az Erő legyen mindnyájatokkal!
2013. jún. 12. 16:01
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
A Borg!
2013. jún. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Kérdéses,mert ha úgy nézzük a borg asszimilálja Darth Vadert,meg az uralkodót és mindenkit lealáz,de hát a Star Wars mert az réges rég egy messzi messzi galaxisban játzódik a Star Trek pedig a jövőben,szóval ha egyidőbe érnek akkor a Star Wars technológiája lesz a jobb
2013. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
48%
star trekből több is van de ha fajokról vagy technológiáról van szó akkor star trek
2013. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Hogy érted a technológiát? Ha a transzporterekre gondolsz akkor a Trek-nek nagyobb előnye van hajó vs hajó viszont azért nézd meg a Voyagernek meddig tartott hazajutni a Star Wars-ban pedig [link]
2013. júl. 15. 11:23
 9/24 Stargate fan ***** válasza:
28%
Az lehet hogy egy alap föderációs hajó lassú, de vegyük például megint a borgot. Transztérhajtómű, ami szintén iszonyatosan gyors, valamint ha a technológiát nézzük, akkor 1 darab 8472-es faj hajó el tudna intézni egy egész star wars-os armadát :D. De amugy meg mi az a fegyvertechnológia amit a star wars használ: lézerek????. A sokkal fejlettebb borg tömegpusztitó fegyverekkel szemben??:D. Amugy meg ha a star wars hajóit megfertőznék nanoszondákkal azt se tudnál hogy mi történik velük, csak azt látnák hogy az űrhajók legénysége átváltozna borg-á. És nézzük az "erőt" valamennyit az is ér a földi harcokban, de az űrben kétlem hogy megmentené bárki életét, mert egy Transzfázisos torpedó becsapódását nem lenne képes megállitani, ahogy a nanoszondákat sem :D. Bocsi hogy ilyen hosszú lett de csak igy tudtam kifejezni magamat :D.
2013. júl. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Stargate fan ***** válasza:
35%
És még van a pajzstechnológia is!!! Kétlem, hogy bármelyik star wars-os hajó fel tudná venni a versenyt a Voyager páncéltechológiájával :D
2013. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!