Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta már a Naruto Shippud...

Aki látta már a Naruto Shippuden-t érem írja le milyen szerelmek alakultak, és nagyjából hanyadik részben?

Figyelt kérdés
Pl.mondjuk Naruto-Hinata 250. rész körül (csak példa)!!! FONTOS

2013. jún. 2. 18:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az filler epizód, az animekészítők szara.
2013. nov. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Attól még benne van. és a filler sem szar. mert ugyanúgy kapcsolódik hozzá csak nem viszi a történetet.

Miért fújolja mindenki a fillereket? Szerintem tök cukik... persze néha nekem is elegem van belőlük de akkor is... tartaniuk kell a tempót a mangával és tök jó hogy a közönség kedvére beletesznek ilyeneket...

2013. nov. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Lehet h rosszul tom de én úgy tom h még mindíg írják a mangát!!! és lehet h így aztán anime is lesz belőle!!! de javítsatok ki ha tévedek!!!! és h írják még akk lehet vmi!!!
2013. dec. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az igazi szerelmek:


NaruHina

SasuSaku

ShikaTema

SaiIno

GaaSari

2016. aug. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Adachi Himeko ***** válasza:
Szia! Én még csak a 216.részig tudtam megnézni, ezért nem tudom, hogy milyen szerelmek alakultak ki, viszont azt igen, hogy mi lett Sasukéval. Na, az egyik Naruto film végén jött össze a Naruto a Hinatával. A Naruto Boruto című film meg arról szól, amikor már gyerekük vannak, és akkor Sasuke újra jóba volt a Narutoval -legjobb barátok maradtak- és Naruto lett a Hetedik Hokage. :) Naruto-Hinata: Boruto és Hiwamari, Sasuke-Sakura: Sarada, Sai-Ino: Inojin, Shikamaru-Temari:Shikadai, Choji-Karui:Chöchö. Remélem tudtam segíteni! ;)
2016. aug. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!