Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Japánban Narusaku-nak vagy a...

Japánban Narusaku-nak vagy a Naruhiná-nak van több fanja?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam,hogy a NaruSaku-t jobban szeretik :)

2013. máj. 27. 17:40
 1/6 Nirata ***** válasza:
Azt hiszem Sakura+Naruto, viszont más országokban inkább Hinata+Naruto
2013. máj. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kállai Márk válasza:
75%
Szerintem Japánban NaruSaku-t szeretik, de én jobban kedvelem a NaruHinát
2013. máj. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én már mindent hallottam :DD

Volt, hogy azt mondta nekem egy japán csaj, hogy naruhinásak vannak többségben, de láttam már, hogy japánok azt írták fórumokon, hogy narusakusok (bár ebből is vita volt, mert nem egyeztek a vélemények)

Szerintem erre nem kapunk hiteles választ, mert ha megkérdeznél egy japánt biztos, hogy azt válaszolná aminek ő szurkol... De szerintem amúgy kb ugyanannyian vannak.

2013. máj. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
hát a az fb mindkét párosnak ugyanannyi rajongoja van :) személy szerint narusaku legyen :) olyan cukik
2013. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

a legkedveltebb (hetero) párosítás japánban a sasusaku. azért írom, hogy hetero, mert ennél többen vannak a narusasu-s fanok x))

a sasusaku után jön a narusaku és azután a naruhina


na de amúgy ha megnézzük akkor a legtöbb sasusaku-s a naruhinanak is szurkol... de mivel az ilyen felméréseknél ált csak 1et választhatnak akkor vehetjük úgy is, hogy a sasusaku és a naruhina tábor együtt van és így viszont jóval többen vannak mint a narusakusok.

2013. szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindig is a SasuSaku volt a legnépszerűbb.
2017. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!