Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Narutó összefog jönni Szakuráv...

Tiger company kérdése:

Narutó összefog jönni Szakurával? És ha igen melyik fejezetben részben van?

Figyelt kérdés

2012. okt. 12. 09:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem fog, legalábbis eddig nem jött össze. Ha olvasod a mangát láthatod, hogy Hinatával egyáltalán nem közömbös, Sakurát meg le se szarja.
2012. okt. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az h Hinatával egyáltalán nem közömbös én nem vettem észre eddig, mikor Pein leszúrta akkor ugyan kicsit begurult, de ha akárki mást szúrtak volna le akkor is; a háborúban is csak annyi volt h segített mindenkinek és így Hinatának is
2012. okt. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is kicsit tetszik neki Hinata! MErt a mangában a háborúban mondott neki vmit amiből én ezt szűrtemle(de nem bizt) sajnos idézni nem tudok.
2012. okt. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Sakurát Pein óta barátilag kedveli. Hogy nem lehet ezt észrevenni? Aminkor megmentette Sakurát, akkor csak egy jól vagy(?) és ennyi, Hinatának egy komplett bátorítást mondott, hogy ne adja fel az iránta érzett szerelmét. (nagyjából) Meg a bijuu módban érzi az érzelmeket. Kisamét is így vette észre.
2012. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
az érzelmeket nem érzi, csak a chakrát meg gonosz/gyilkos szándékot
2012. okt. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
naruto miota szereti hinatát? soha nem szerette és nem is fogja. sakurát nem szarja le. ha olvassátok a mangát csak annyi jon le hogy hinata egy lelkesito beszédet mondd és naruto megkoszoni, ennyi. ebbol semmit sem lehet lekovetkeztetni. szerintem narusaku lesz
2013. szept. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
:'D Végül NaruHina és SasuSaku lett, úgy hogy NaruSaku fanok elbújhatnak x'D Haters gona hate~
2014. dec. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!