Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta már a Naruto Shippud...

Aki látta már a Naruto Shippuden-t érem írja le milyen szerelmek alakultak, és nagyjából hanyadik részben?

Figyelt kérdés
Pl.mondjuk Naruto-Hinata 250. rész körül (csak példa)!!! FONTOS

2013. jún. 2. 18:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Semmilyen szerelem nem alakul ki .. az a Naruto-Hinata sem amit írsz .. kb ha 6 mondatot váltottak egymással az egész sorozat alatt .
2013. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Semmilyen?shikamaru,sakura?senki? a másik kérdésem hogy mi lesz sasukéval?
2013. jún. 2. 19:03
 3/15 Nirata ***** válasza:

Hát... Igazából semmilyen szerelem nem alakult ki. Utalgatások néha vannak Hinata+Narutora, de nem lehet tudni, h Narutoval mi a szitu, mert arra is vannak utalgatások,h neki inkább Sakura tetszik, de nem nagyon foglalkoznak most evvel, inkább az exhokagék és a 7-es csapat van kiemelve...

Sasukénak volt pár Pál fordulása... Jelenleg hokage szeretne ő is lenni, és átállt a "jókhoz" tehát ismét a 7-es csapat tagja, és velük harcol a 10 farkú ellen

2013. jún. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Asuma+Kurenai és lett gyerekük is

ezen kívül kb senki és semmi mivel nem erről szól a sztori, egyoldalú szerelem: Sakura Sasuke iránt, Hinata Naruto iránt

2013. jún. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Kurenai-nak gyereke lesz Asumától

Hinata szerelmet vall Narutonak de naruto nem reagál

xd am én pont most tartok a 253.résznél

Sasuéért még mindig odavannak a csajok

Shikamaru és Temari között alakulgat valami

és hát nagyjából ennyi

2013. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ha ezeket nagyjából letudnád írni nagyon megköszöném hogy kb melyik részekben történnek ezek:

1.Hinata szerlmet vall Narutónak

2.Legalbb egy olyan részt amiben utalás van ShikaTema kapcsolatra

3.Mikor derül ki hogy gyerekük lesz Asumáéknak?

4.És mikor születik meg.Köszönöm :))

2013. jún. 5. 21:36
 7/15 anonim ***** válasza:

sajnos már nemigen emlékszem

a részeket nem tudom de

shika-tema (már sima naruto végén is mikor Gaara tanitványát elraboltál)

SPOILER:

Kurenainak akkor mikor meghalt Asuma és a sírjánál Shikamaru beszélgetett Kurenaial

Hinata akkor vall szerelmet mikor Pain megtámadja konohát és narutot megvédi hinata

és most én jelenleg a 4. nagy ninja háborúnál tartok (266.rész) itt még nem születik meg a kisbaba de Kurenainak elég nagy pocakja van, tehát szerintem a háború után már megszületik,

ja am most jut eszembe gaara tanítványa szerelmes gaarába :D ez a shippuuden elején mikor gaarát megmentik és ottvannak a tisztáson már akkor kiderül, mert gaarát állandóan ajnározzák xd na... sajnos számokat nemtudtam adni, de arra még emlékszem, hogy mi mikor volt, tudom nem ezt vártad, de remélem azért megteszi :)

2013. jún. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm,ez is nagy segítség :)
2013. jún. 6. 20:44
 9/15 anonim ***** válasza:

jaj bocsi elirtam, szóval mikor

SPOILER

Asuma meghal akkor súgja meg Sikamarunak de am először a temetőben látszik Kurenai pocakja

2013. jún. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Shikatema most néztem asszem 315.rész vagy akörül egy nagy utalás!!!

Amikor temarinak egy régi udvarlója jön a képbe... erre a kis homokrejteki csajszik elkezdik hogy jajj neked már úgy is más tetszik valami okos fiú... :D szerintem ez igenis utalás!!!

2013. nov. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!