Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek a Mártírok...

Mi a véleményetek a Mártírok című filmről?

Figyelt kérdés
2013. márc. 15. 21:37
 1/9 A kérdező kommentje:
A 7 nap megtorlás is érdekelne ha tudtok ehhez kérlek linket is küldjetek köszi
2013. márc. 15. 21:45
 2/9 anonim ***** válasza:
Érdemes megnézni. Jók ezek a francia új hullámos horrorok.
2013. márc. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Nagyon jó film. A Mártírok a legelgondolkodtatóbb film, amit valaha láttam. Vannak benne ilyesztö részek, mint mikor a szellem ráugrik Lüsszire, attól mindig kiráz a hideg. De szerintem nagyon tanulságos film, érdemes megnézni.
2013. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nem láttál még valami sok filmet, ha szerinted ez a legelgondolkodtatóbb. :) Aki Lucie-re ráugrik, az pedig nem egy szellem... De az tény, hogy jó film. :)
2013. ápr. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogyisnem, sok filmet láttam már, és az az ö elképzelt "szelleme", akit annak idején otthagyott a pincében, és az kísérti. Az már más dolog, hogy egy teljesen roncs lány képében jelenik meg. A másik elgondolkodtató film az az Ollókezü Edward, de ez más téma... :)
2013. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Milyen aranyos vagy. :) De az attól még sajnos nem szellem. Hallucináció != szellem. A lány, akit találtak a házban, az pedig csótányokat látott. Azok sem csótányszellemek voltak. :) Hanem mivel oda be vannak zárva, és kezd megborulni a józan ítélőképességük, elkezdenek hallucinálni, rémeket látni. Pont ez a célja a társaságnak, hogy minél jobban szenvedjenek, és ha több fájdalmat tudnak elviselni, mint más, végül átlépnek egy határt, mártírokká válnak, egy másik létsíkba kerülnek, ahol tapasztalói lesznek annak, hogy mi van az emberi létezés után.


Lucie nem tudta feldolgozni, hogy otthagyta a lányt meghalni, de nem a szelleme kísértette őt ezután, hanem az a súlyos gondolat, hogy nem segített rajta, és ettől szenved. És emiatt meg a fogvatartás okozta trauma miatt jelenik meg neki ez a rémkép.


Tehát nem vehetjük szellemnek, csupán egy valóságosnak tűnő rémképnek.

2013. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Oké, jó, hát feladom, nem szellem. :)
2013. ápr. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem akartam ilyen kioktató stílusban fogalmazni. Így olyan rossz érzésem van. Szóval még egyszer bocsánat.
2013. ápr. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan, nem haragszom! :) Söt, köszi a kioktatást, mert hajnali ötkor néztem egy osztálykiránduláson, félig önkívületben (akkor lettem szerelmes...:) ), és elkönyveltem szellemnek. :D Nem találtam rá okosabb szót.
2013. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!