Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hitman filmről kérdés?

Hitman filmről kérdés?

Figyelt kérdés

Ma volt az rtl-en meg régebben is akárhányszor láttam mindig furcsáltam,h az orosz vasútállomáson mikor a 47-es ügynök 3 másikkal találja szemben magát, akkor az elején úgy tűnik h ők 4 mind egymás ellen vannak. Mindenki mindenkire fegyvert fog, de aztán mikor harcolnak mindenki a 47-est akarja megölni. Most akkor mi? :D

A másik az,h a film végén az most az orosz elnök vagy a hasonmása? Már régen láttam és úgy emlékszem h nem derül ki, (ma meg nem láttam a végét)?



2013. márc. 9. 23:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Először is szerintem a látvány és az izgalomkeltés kedvéért fogják egymásra a fegyvert vagy úgy is fel lehet fogni, hogy azért fogják egymásra a fegyvert, mert ha valaki lelövi a főhőst akkor ö fogja bezsebelni a jutalmat érte (mert az egészen bérgyilkosok) így megakadályozták hogy lelőjék egymás elől, a közelharcnál pedig az nyer aki jobban harcol. -férfimódra intézik el az ügyet-


Másodszor, hogy az igazi elnököt lőtte ki és a hasonmás lépett a helyére, tehát, igen a hasonmás volt az akit a végén elintéz a toronyban.

2013. márc. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!