Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Megan is missing c. filmről...

A Megan is missing c. filmről írnátok tartalmat, véleményt?

Figyelt kérdés

Olyanok írjanak, akik látták a filmet. Szeretném tudni, miről szól pontosan, csak annyit tudok, hogy két 14 éves lányról és az internetes chatelés vezsélyeiről.

Mi a véleményetek róla?

14 éves lány vagyok, érdekel a film, meg akarom nézni. De nem nagyon bírom a túl durva thrillert, ha nagyon durva, nem nézem meg.


2013. márc. 6. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Szia! :) Vizuálisan nem durva, viszont a gondolata az igen. Arról szól, hogy az egyik lányt elrabolták, megerőszakolták, megölték, és bemutatja ezt a szituációt. Esettanulmány. Közben beszél a barátnője is, TV-s riportokat mutatnak, hogy hogy miket találtak az esetről, mire jutottak, stb. Téged jobban megviselhet, hiszen ráadásul lány is vagy. Engem nem döbbentett meg, mert tudom, hogy mik vannak a világban, viszont tanulságos a fiatalok számára. De amúgy mindenkinek lélekgyötrő egy ilyen film, mert hát a felszínre hozza az ilyen gondolatokat, hogy ilyeneket tesznek tényleg.


Szerintem nézd meg, tanulságos. Amúgy tetszik benned, hogy nyitottabb vagy, és nem ragadsz le a tini romantikus filmeknél. Szóval ma +1 férfit elbűvöltél. :) Ha megengeded, ajánlanék még egy filmet, amit viszont mindenképp nézz meg: Rekviem egy álomért. Ezt a filmet szerintem minden gyereknek látnia kell legalább egyszer. Nagyon tanulságos. Jól bemutatja az emberi kapcsolatok elvesztésének fájdalmát, és a drogoktól is elveszi az ember kedvét. Azért mondom, hogy érdemes látni, mert aki megérti ennek a mondanivalóját, az átértékeli ezeket a dolgokat, ha eddig máshogy látta volna. Na mindegy, ezt csak zárójelben. :)


Majd írd meg, hogy mit gondolsz a Megan is Missing-ről, miután megnézted. Kíváncsi vagyok rá.

2013. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Lehet hogy megnézem, még kíváncsi vagyok mások véleményére is, de a rekviem egy álomért c. filmet tuti megnézem. :)

2013. márc. 6. 20:47
 3/3 napoleon15 válasza:
100%
Épp ma láttam a filmet.Olyasmi láttam a filmben amit a 7 orás hirekben is lehet látni és annyira zaklat fel.Kicsit összeszorult a gyomrom.Kérdések merültek fel bennem és kicsit ovatosabb lettem.Bebizonyosodott előttem ,hogy a családi kapcsolatok megromlása és a fiatal felnőttek elhanyagolása a szülők felnőttek részérőla fiatalok magányához vezet és ahhoz hogy interneten keresztül idegenekkel ismerkedünk akikben jobban megbizunk mint a családunkban . Sajnos. Felmerül bennem a kérdés ,hogy mi oka lehetett Joshnak ilyet tenni?
2013. dec. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!