Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményed a Mártírok...

Mi a véleményed a Mártírok (Martyrs) című filmről?

Figyelt kérdés
Azthiszem jobb ha az enyém nem mondom el. :D
2010. okt. 22. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
sokkolt mikor néztem. több résznél tovább tekertem nem bírtam. a film után több óráig hülye sorozatokat néztem hogy kijöjjek a hatása alól. nem bírom szakmailag értékelni a filmet csak emberileg: rohadt büdös paraszt aki egy ilyet megír és megrendez!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na erről van szó. Szakmailag énsem csak nézőként: Még a rendezőt is főbelőném.
2010. okt. 22. 23:00
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Talán a legdurvább horror amit eddig láttam.A mártír arc elérésere való törekvés meg a legkegyetlenebb ok.A csaj bezárásánál már forgott a gyomrom és az élvenyúzás megkoronázta az őrületet.

Mindenképp hatásos film és talán a horrorok közül a leg elképzelhetőbb.

Nemrég készült egy hasonló alkotás kanadai film az a címe

7 nap megtorlás.Nézz bele ha érdekel!

[link]

2010. okt. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Remélem azért nem ennyire brutális. :D Jó a horror, de ez a mártírok már több annál ez már egy beteg film.
2010. okt. 23. 01:17
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem:)annyira egy film sem lehet durva.Egyébként azt hallottad,hogy 2008as a mártírok,de hozzánk csak most jutott el,nyár végén jött volna a mozikba,reklám,meg minden,erre a forgalmazó belenézett a filmbe és azonnal tiltólista?

Talán most az egyszer hálás vagyok,mert beültem volna a csajommal,kicsit néztünk volna egyet a végén:).

Mondjuk ha a brutalitást nem vesszük,eléggé béna volt a két csaj,minek maradtak a tetthelyen ennyi ideig?Annál a résznél nagyon akadozott a tempó és a logika.

2010. okt. 23. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen ez igaz, de tudod ezeknek mindnek voltak ilyen rémképeik. És neki is előjött ott a szörny. A barátnője mondta neki, hogy menjenek el, de nem tudott mit tennei a másik nem akart.
2010. okt. 23. 11:02
 7/10 anonim ***** válasza:
11%

Szerintem egyáltalán nem durva.Nekem is azt mondták hogy milyen brutális megnéztem és mit láttam ? Alig volt benne kínzás és brutalitás.

Én egy olyan filmet keresek ami tele van kínzásokkal és mutatják rendesen a kínzásokat. Van olyan film ? És mi a címe ?

2011. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%

te hülye pszihopata állat....

nem találkoznék veled szívesen sehol....

még élve megnyúznál....


ja és olyan film nincs...

2011. ápr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

de van olyan.

Regoregigated Sacrifice

Cannibal Holocaust

Salo

Sprski film (Szerb film)

2011. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
34%

hát ha ti a mártirokat durva filmnek tartjátok akkor nem is tudom,hogy mit mondanátok más még durvább filmekre.ez egy nagyon jó film.és aki nem bírja a kínzást egyszeruen ne nézze meg.ennyi.

de ha ti ezt dúrvának tartjátok nézzétek meg ezt:Regoregigated Sacrifice .na ez az a film ami tényleg beteg.. -.-

2012. ápr. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!