Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak nekem volt zavaros a...

Csak nekem volt zavaros a Dexter 6. évada? (spoiler, csak az olvassa el aki már látta)

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy amikor bemennek (Travis és Dexter) a professzor után az egyetemre, akkor Dexter látta a professzort nem? Aztán az évad vége felé kiderül, hogy a professzor már vagy három éve halott volt. Hogy is van ez?

2013. febr. 10. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Fhu, erre már nem igazán emlékszem.... Mert én azóta már a 7. évadot is megnéztem. :) Nekem nem volt zavaros amúgy ez a 6. évad, de lehet hogy visszanézem majd, ez hányadik rész volt?
2013. febr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nem csak én éreztem egyedül ezt zavarosnak/furának. Sőt, ezt a jelenetet sokszor hangoztattam ismerősök körében is, akik nézik a sorozatot. Ez szerintem egy kis hiba volt a sorozatban, de nem számít, mert fantasztikus volt a 6. évad is, mint az összes többi. :-)
2013. márc. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ettől eltekintve nekem is tetszett, nagyon várom már a befejező évadot, de szerintem folytathatnák...
2013. márc. 26. 14:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt zavaros. Az évadban többször mutatták a professzort, de őt valójában senki sem látta Travisen kívül. Amikor az egyetemre követték a sötétben, akkor is csak Travis látta és mondta Dexternek, hogy ott megy.
2013. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én csak most kattantam rá a Dexterre, viasaton nézem a 6-ik évadot, de az egész évad olyan furcsa nekem. Jó, viszont olyan, mintha csak összecsapták volna az egészet, mintha lemaradnának néha kockák. Egy csomószor csak nézek, hogy én vagyok a hülye, vagy rosszul van felépítve a rész esetleg. De ez sajnos spoiler volt tényleg, az 5-ik résznél még nem lehet tudni, hogy nem is él a professzor :) De ettől függetlenül nagyon sok kérdés marad bennem egy-egy rész után, szerintem picit összecsapták.
2013. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én nem találtam ilyet, amit írtál kérdező, hogy Dexter látta a professzort az egyetemen, én úgy láttam, hogy pont hogy Travis szólt, hogy ott van, aztán mire Dexter odanézett, már nem volt ott senki.


Én az első pár résznél véletlenül elolvastam ezt a kérdést, szóval elég hamar megtudtam, hogy a prof. már halott. Viszont így néztem a többi részt és azért találtam bőven kérdéses jeleneteket. Például amikor Dexter megtalálja a fagyasztóban a professzort, akkor vasláncra van verve Travis a templomban. Hogy a fenébe tudja valaki saját magát vasláncra verni, úgy hogy Dexternek valami erővágóval kellett kiszabadítania őt.. vannak homályos részek..

2013. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!