Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta/olvasta a Viharszige...

Aki látta/olvasta a Viharszigetet, írna? SPOILER!

Figyelt kérdés

A vége egyértelműnek tűnik, a főhős maga a beteg, és a lobotomiát választja, hogy ne kelljen emlékeznie a rémségekre, amiket átélt.


Nekem ez jött le, viszont sok ellenvéleményt is olvastam, miszerint valóban rendőrbíró, csak rájött, hogy nem tud menekülni a szigetről, így inkább feladta. Az utolsó mondata pedig Chuck-nak szól, hogy ő szörnyeteg,mert hagyja a kísérletezéseket. (amire egyébként semmiféle bizonyítékot nem talált)


Szerintem az első verzió a helyes, de érdekelne mások véleménye. Illetve az is kérdés előttem, miért írja egy másik beteg neki azt, hogy "Fuss". (?) Valamint a végén, mindenki azt hiszi, rendőrbírónak képzeli magát újra. Egyedül talán Chuck az, aki rájön, hogy tiszta az elméje. Akkor viszont nem gyanús nekik, hogy minden védekezés nélkül megy a műtőbe?


Előre is köszönöm a véleményeket:)


2013. febr. 10. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem a második verzió meg sem fordult a fejemben. a nő sztem azért írja neki, hogy fuss, mert be lettek avatva a betegek, hogy mit csinálnak vele, hogy felismerje, beteg ( a színjátékra gondolok)és a nő tudja, ha nem jön össze, mi lesz vele...ezért tanácsolja, hogy menjen inkább el.


nem tudom. az sem hülyeség, de nem hiszem.

2013. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólást :)


Ma láttam,nagyon a hatása alá kerültem, még pár napig biztos ezen fog járni az agyam :)

2013. febr. 10. 18:22
 3/4 anonim válasza:
Szerintem az első variáció a helyes, de ettől olyan jó a film, még moziba láttam először aztán vagy 4-5x itthon is megnéztem. Egyébként minden film attól jó, hogy elgondolkodtat és lehet utána agyalni rajta pár napig, hogy mi a franc is történt?
2013. febr. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miután elmondta az utolsó mondatod cuck(hiem dr) úgy szólitja h Tedy, aki ugye elvileg nemő, szerintem pedig igenis rendőrbíró volt...:)
2013. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!