Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » S Skip Beat! Mangát aki...

S Skip Beat! Mangát aki olvasta az létszíves mondja meg nekem, hogy a folytatásban Ren és Kyoko összejönnek?

Figyelt kérdés
2012. aug. 6. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia !

Én olvasom a mangát angolul , de sajnos eddig még nem jöttek össze ! Amúgy szerintem Kyoko is szereti Rent , ez látszik a viselkedésén ,de nem meri még saját magának sem bevallani , Ren meg túl gyökér ahhoz , hogy bármit is mondjon . Amúgy ha tudsz angolul , mindenképp olvasd a mangát , mert nagyon jó , ha meg nem , akkor olvasd el a shigatsu -team , által fordított magyar verziót ami , sajnos , nagyjából , csak a 98.chapterig van , de még mindig fordítják! Amúgy az angol manga a 191 . chapternél tart , és még mindig fut ! Ha szeretted az animet akkor olvasd el ,mert biztosan tetszeni fog !!!

És szerintem , a közeljövőben Ren és Kyoko egy pár lesznek ! <3

2012. aug. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a kommentet :) sokat segítettél :)
2012. aug. 13. 13:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!