Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A hobbitban ezt szerintetek...

A hobbitban ezt szerintetek hogy fogják megoldani? (VIGYÁZZ, SPOILER! )

Figyelt kérdés

Konkrétan a végére gondolok, Smaug halálára, csak a címben nem akartam kiírni spoiler veszély miatt.

Tehát, a könyvben ugye van egy rés a hasi páncélján, Bard pedig egyszerűen lelövi. Ez szép, és jó, de filmben megoldani szerintem olyan snassz. Másrészről viszont láttuk az elején Erebor bukását, ahol a törpök serege sem tudott mit kezdeni a sárkánnyal, akkor kinek lehet ellene esélye?

Szóval, szerintetek hogy oldják majd meg? Én mindenképp valami látványos harcra számítok (bár látványos harcnak ott lesz az Öt sereg csatája is)


2013. jan. 12. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valahogy összekötik a kettőt, és csata közben öli meg a sárkányt, de ugyanúgy.
2013. jan. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Telron válasza:
Szerintem is Bard fogja lelőni, de gondolj bele hogy azért ki lehet hozni abból is egy csatát hiszen Smaug szinte teljesen lerombolja a tóvárost úgyhogy lesz ott nyílvápor tűzokádás meg sok sikítozás.
2013. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!