Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto még mindig genin? :o

Minimókuus kérdése:

Naruto még mindig genin? :o

Figyelt kérdés
A Naruto Shippuuden-be, ugye a háború van jelenleg. De én nem emlékszem semmi olyanra, hogy akár Chuunin lett volna belőle? o.O
2013. jan. 24. 22:56
1 2
 1/11 anonim válasza:
ÉN most kezdtem el nézni a shippudent 12 résznél tartok de itt még genin még nyarvog is hogy már mindenki chunin a korosztályából.. :D
2013. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 cathilina ***** válasza:
Hát bizony, a mangában nem ment még el másodszor is vizsgázni... Ettől függetlenül fél kézzel ver meg kage-szintű ellenfeleket. Kíváncsi vagyok, hogy ha Tsunade meghal a háborúban, ő lesz-e a Hokage, vagy azért a chuunin-vizsgát le kell tennie előtte
2013. jan. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jah chunin vizsga azt jön megint az erdő , töpszli-töpszli-töpszli-9farkurókadémon-töpszli-töpszli xD
2013. jan. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen még mindig genin.

Az, hogy kage szintű ellenfeleket ver le, az sztem nem teljesen igaz.

Jelenlegi ereje előtt említésre méltó ellenfele sztem csak Nagato volt, aki igaz,h kage szintű volt, de neki "csak" a 6 testét verte le, maga Nagato ellen nem volt igazi harc. A következő rész lesz az animében mikor ismét találkozik Nagatóval, SPOILER!! de ott sem egyedül fogja leverni...

Miután megszerezte az erejét, nem sok igazi ellenfele volt. Ahogy fentebb írtam a feltámasztott Nagato és SPOILER!! a feltámasztott raikage. Igaz h legyőzte őt, de csak egy egyszerű "trükkel" :D

Több említésre méltó kage-szintű ellenfél nekem nem ugrik be.

2013. jan. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Igen még mindig genin. Ahogy Sasuke is.

Holott mind a ketten erősebbek egy jounin-nál. Neji és Kankuro például jounin, aztán Naruto simán leverné mind a kettőt Kyuubi nélkül is.

2013. jan. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a Chuunin vizsgát teljesen az elejétől kéne kezdeni, hiszen középdöntőig eljutott. Azt is csak Orochimaru miatt kellett félbehagyni. De még úgy is tisztességtelen lenne a többiekkel szemben, hiszen rohadtul erős. :D Szerintem erre rájönnének és csak úgy átneveznék. De ez igazából a manga készítőjétől függ. :D
2013. jan. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem Kankuro és Temari azért jonin-ok, mert az öccsük a Kazekage és szerintem volt így egy kis protekciójuk :D
2013. jan. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Temari még csak chuunin amúgy. És Gaara is úgy lett Kazekage, hogy nem rakta le sem a chuunin, sem a jounin vizsgát, de hát neki sem kellett, hiszen ő is erős, még Shukaku nélkül is.

Naruto is úgy lesz szerintem Hokage, hogy kapásból geninből, vizsgák nélkül. Naruto remete állapot és Kyuubi nélkül is igen erős. Sasuke is elég kemény Susanoo és mangekyu sharingan nélkül is.


Most ott van a Kiba, Rock Lee, Ino...stb mind chuunin rangban, aztán jóformán alig-alig erősödtek valamit.

2013. jan. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Temari nem chunin, ő is jonin akárcsak Kankuro
2013. jan. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"nem rakta le sem a chuunin, sem a jounin vizsgát"

Ezt miből gondolod? Ilyet nem említettek a történetben. A konohaiakra (Neji, Kiba stb) azt mondták,h ismét neki futottak a vizsgáknak és sikerült nekik, akk gondolom a homokiakkal is ez volt.

2013. jan. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!