Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik Star Wars film sikerült...

Brain Storming kérdése:

Melyik Star Wars film sikerült a legjobban?

Figyelt kérdés
És miért az volt a legjobb?
2009. aug. 29. 18:31
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szerintem mind a hat rész nagyon jó! Az életemben meghatározó szerepet foglal el a star wars a kedvenc pc játékaim mind star wars-osak az egyetlen amit én hiányolok a megfelelő folytatás szerintem nagyon sikeres folytatást lehetne készíteni belőle. Persze vannak akik szerint it a vége és ez így jó megértem ezt az álláspontot is de szerintem lehetne folytatni. Az első trilógiából tényleg a fénykard párbajok hiányoznak nekem persze megértem maradt 2 jedi és 2 sith meg Luke de akkor is lehetett volna több párbaj a jó és rossz között. Én tuti beülnék a moziba ha jönne egy új star wars film csak hát nem tartom valószinünek hogy lesz ilyen. Bár az animációs sorozat teszik van egy hibája Anakin és Asoka kapcsolata szerintem ez nem kellet volna bele. Mert a 3. részben szó sem esik róla és a sorozatot nézve elég komoly a kapcsolatuk húgaként szereti a tanítványát és mégis eltűnik valószínűleg meghal szerintem műár az is elég lenne hogy a sötét oldalra térjen át Anakin.
2011. ápr. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
És itt még nem tudtuk hogy sötétség jön erre az univerzumre
2021. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Pedig amikor lefutott a mandó reménykedtünk hogy vissza tér azóta csak a cw 7. Évad és a bad batch ütötte meg a régi sw-t na meg persze a mando 2. Évad.


Most bizakodok hogy a 3. Évad is olyan jó lesz

2022. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!