Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány részes a Szulejmán c....

Hány részes a Szulejmán c. sorozat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 20:32
1 2 3 4 5 6
 51/56 renata91 válasza:
Nézem én is a sorozatot és nagyon jó, de ezek a számítások amiket végeztek hogy hány évbe fog telni mire vége lesz -.-. 1 Tényleg nem biztos hogy az összes rész megveszik 2 Szoktak műsorváltoztatások lenni lehet idővel nem csak szerdánként adják, bármi megváltozhat, nem tőlünk függ! De kétség kívül nagyon jó sorozat!
2013. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
Sziasztok, tudnátok küldeni üzenetben linket, hogy hol lehet nézni felirattal (török, angol vagy magyar) ? Nem találtam sehol. Köszi. :)
2013. okt. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 Rafael Alexandra válasza:
Én is nézem... Első résztől kezdve,de bevallom én sem tudom xd
2014. márc. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim válasza:
en csak azt tudom hol lehet megnezni ukranul es oroszul az osszes reszt.
2014. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim válasza:
Nem tudtok olyan oldalakat ahol vissza lehet nézni , mert előre biztos nem lehet de a régebbi részeket meg szeretném nézni még egyszer. Reméljük lesz valaki a feliratot készít a z egyes részekhez.
2014. ápr. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

Fb-on van egy Csodálatos század 2 Mühtesem Yüzyil nevű oldal, ahol folyamatosan feliratozzák a legújabb részeket. Legújabb rész alatt nem azokat értem, ami még a magyar tévében megy, hanem ahol jelenleg a török epizódok tartanak. A törököknél most adják a negyedik (egyben utolsó) évadot, jövő héten lesz a 133. rész, Hürrem most fog meghalni.

Ha azokat a részeket akarod visszanézni, amiket már az RTL-en leadtak, akkor a Sorozatbarát oldalt javaslom, ott mindegyiket megtalálod.

Illetve itt van egy blogcím is, ahol a legtöbb résznek megtalálod az ismertetőjét illetve fordítását. A címet nem engedi kiírni a rendszer valami szerzői jogos baromság miatt, úgyhogy beírod a keresőbe, hogy "nodola", aztán pedig hogy ".blogspot.hu".


Én személy szerint a fb-os oldalt tartom a leghasznosabbnak. Jó kis csapat állt ott össze, viszonylag gyorsan feliratoznak, és szívesen válaszolnak minden kérdésre a sorozattal kapcsolatban.


Remélem tudtam segíteni.

2014. ápr. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!