Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány részes a Szulejmán c....

Hány részes a Szulejmán c. sorozat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 20:32
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim válasza:
*lehet nézni
2013. febr. 14. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim válasza:
Fúúú ez tényleg rohadt jó sorozat, kár hogy csak heti 1 rész van
2013. febr. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 KGáborP95 válasza:

A török címe : Muhteşem Yüzyıl

A Youtube-on már 87 rész van fent. Egyenként kb. 80 és 105 perc között van reklám nélkül.


Magyarországon úgy tartunk a 7. résznél, hogy nálunk reklámmal együtt 55-60 perc egy rész. Szóval legalább 174 része lesz hazánkban.


Egyébként a YouTube-n mind a 87 részt meglehet nézni törökül.


Az online-sorozatok-on viszont az RTL Klub által lesugárzott 7 epizódot. (Ami a török változatban kb. 3,5 résznek felel meg.)

2013. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim válasza:
Ukrajnában valóban minden hétköznap lemegy egy teljes rész, de úgy érzem éveknek kell eltelnie, mire a magyaron odaérnek, ahol most az ukrán megy :( szerencsére már egyre többet értek belőle :) nagyon izgi lesz, csak bírjátok kivárni :) ha érdekel valami kérdezzetek :P
2013. márc. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim válasza:
hat en mar a 89 reszt nezem es nagyon erdekes!!!Imadom!!!!!ennel jobb sorozatot meg nem lattam!!!
2013. márc. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 anonim válasza:
egyebkent orosz nyelven nezem es egy resz majdnem 2 oras.
2013. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
Én Youtube-on nézem törökül. Igaz, nem igazán értem, de nagyjából lehet követni, hogy miről lehet szó. Csütörtökön töltötték fel a 89. részt. Jelenleg ott tartunk, hogy ugye Hürrem végre elérte, hogy Ibrahimot megöljék. Gondolom, ez Hatice tudtára jutott (mármint az, hogy Hürrem miatt kellett meghalnia Ibrahimnak), és a 87. rész úgy fejeződik be, hogy Hatice valamilyen kerti házba beszélgetésre hívja Hürremet, és miközben mondja neki a magáét, Hürremet hátulról elkábítja Hatice egyik szolgálója. Aztán utána már azt mutatják, hogy Hürrem magához tér az ágyában, és azóta zavartan és betegesen viselkedik. Nem tudom, mit tettek vele végül is. A 88. rész végén Hürrem összeveri Haticét a folyosón, mint ahogy annak idején őt Mahidevran. És most tették fel a 89. részt. Nézzétek, nagyon jó! (bár magyarul még jobb lenne...)
2013. márc. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim válasza:
igen igy van!de jo hogy en ertem!!)))Huremet elatkoztak!!es nagyon zavaros lesz!!!es amikor megveri haticset akkor persze szultannak beadja hogy haticse kitalalta es hogy megbolondult!!)))
2013. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim válasza:
Látom, sokan vagyunk, kik szeretik ezt a sorozatot. Én is törökül kezdtem nézni, sajnos azonban nem értek belőle semmit. Próbálom kikövetkeztetni, miről lehet szó. Ha valakinek van ideje, esetleg leírná, melyik részben mi a lényeg.
2013. márc. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
Valami miatt mégse akarják gyakrabban adni. Talán még nem tartanak ott a szinkronizálással. De mondjuk feliratosan igazán meg lehetne csinálni, mert elég nagy igény lenne rá, én is úgy látom. Emlékszek, hogy mikor a Dallas augusztusban elindult, a sorozatbarátra felkerült az egész első évad feliratosan. Nem értem, ezzel miért nem lehet ugyanezt megcsinálni...
2013. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!