Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány részes a Szulejmán c....

Hány részes a Szulejmán c. sorozat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 20:32
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:

Itt az is probléma h rosszkor adják és így nem mindenki tudja megnézni, tehátvagy felveszi vagy nem is nézzi.....aztán meg kevés lesz a néző

Az lehetséges h egyszer meg fog jeleni dvd-ben mint a Tudorok.....

2013. jan. 11. 22:08
 12/56 SevenHorse válasza:

Sziasztok

Végre egy sorozat amit szivesen néznék, de nem 150 évig. :DDDD Meg kell kérnem a török barátaimat hogy feliratozzák. Meg őrülök a heti egy résztől.

2013. jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
100%
Az is baj, hogy későn adják, sulis vagyok és nem szívesen maradnék fenn 11ig vagy éjfélig..Láttam az első részét, mert a reklámja nagyon megtetszett és hát én is szívesen nézném. Remélem, hogy lesz feliratos, ha valaki egyszer talál, az linkelje már ide, légyszi.:D
2013. jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
5/13 már megtaláltam youtubon és elkezdtem nézni, de miért szerdánként vetítik még mindig nem fogtam fel. Sőt, a 2.részt is szétvágták. -.-' ugh nézzük vagy 5 évig... Nem értem mire jó. Vagy kifut egy sorozat és beteszik a helyére?? Jó lenne.
2013. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 hétangyal válasza:
100%
Igaz, hogy a törökök már a 81-dik résznél tartanak, de náluk egy rész 1,5 órás. Nálunk két részben adják le azt, ami náluk egy rész.
2013. jan. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim válasza:
nagyon jo sorozat, már most imadom... de!!! minden szerdán lesz csak láthato??!!! ááááá.... ez igy nagyon nem jo!!! mikor lesz vége??? 5 ev mulva?? ha nem tevedek akkor 126 resz van belole...
2013. jan. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim válasza:
Az a baj, hogy a törököknél 1 db rész tesz ki nálunk kettőt, ugyanis nálunk ketté vágják. Minden rész törökül annyi idő, mint nálunk a pilot azaz első rész volt. Reklámokkal nálunk 1óra40perc. Ráadásul már a 3. évadban járnak és a 85. epizód ment le eddig. Amennyiben megveszi az egész sorozatot az RTL Klub, az dupla annyi ideig fog tartani, cirka 6 évig, míg mind a 160 epizódot levetítik. :(
2013. febr. 5. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 Nicole Noble válasza:

nem csak két felé, hanem három felé is veszik a részeket! én nézem online a sorozatot törökül illetve angol felirattal! lesz olyan rész, ami 2,5órás szerintem azt majd négy felé fogják szedni :/

mellesleg Amerikában és kint a törököknél is csak egy heti egy részt adnak. ott most adták le a 85.részt és már promózzák a 86.-at.

2013. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim válasza:

Ukrajnában minden nap megy.

Kiraktam linket oroszul is, úgy látom törölték a moderátorok...

2013. febr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim válasza:
Megadná valaki azt ahol angol felirattal nézni? :)
2013. febr. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!