Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hány részes a Szulejmán c....

Hány részes a Szulejmán c. sorozat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 20:32
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim válasza:
hat gondolom azert mert torokbe csak most vetitik es csakk 1 resz jon ki hetente...ha valami erdekel kerdezzetek a sorozat kapcsan...szivesen valaszolok.
2013. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 szercsi válasza:
Orosz nyelven nézem 90 része van ott az oldalon ...nagyon jó film ...:-) minden nap 3,4 részt nézek.
2013. márc. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim válasza:
en is az oroszon nezem!csak en mar az osszest megneztem,ezert hetente 1 resz nezek!(te erted az oroszt?
2013. márc. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
90 epizód van fönt a youtube- n
2013. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=F6YFF2CTlHk

Eredeti nyelven itt megtalálható :)

2013. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim válasza:
berakhatnák hétköznap délutánokra, valamelyik mexikói sz@r helyett... nem egyszerű mindig kivárni a szerdát :)
2013. ápr. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 Gabrielle Venezia válasza:
Elolvastam a Sulejmánra vonatkozó fennmaradt történelmi írásos dokumentumokat és megdöbbentem.Ez a film vagy 200 részes lesz.Hürrem valójában úgy megőrjíti a szultánt,hogy megöleti minden ellenségét és tulajdonképpen ő fog uralkodni nem is a császár.Ez a film szinte szóról szóra igaz,soha török szultánnak nem volt csak egyetlen valamit is számító felesége,mint Hürrem lesz.Miután meghal a szultán akkor is őt fogja imádni,illetve imádta majd 500 éve.Fantasztikus lehetett a nő.
2013. ápr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 Gabrielle Venezia válasza:
Az utolsó mondatom kétértelmű.Hürrem halt meg korábban és Sulejmán majd belehalt a gyászba,élete végéig gyászolta.Soha török császár úgy nem hanyagolta el a háremét,mint Sulejmán.Valamit nagyon tudott a nő.
2013. ápr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:

Na, egyikőtök rendkívül nagylelkűen ajánlkozott, hogy ha van kérdésünk a sorozattal kapcsolatban, tegyük fel. Hát, én kérdeznék akkor. :)

Leírnád nekem, légyszi, hogy a legfrissebb részekben (a 93. most szombaton került fel Youtube-ra) miről van szó, úgy nagy vonalakban? Részletesen is írhatod, ha úgy jobban esik. :) Hürrem kigyógyult már az átok alól, azt láttam, meg azt is látom, hogy folyton igyekeznek egymás alá tenné a szultánák, természetesen Hürrem vs. Sah&Hatice felosztásban. Mi történt ott a pénzzel? Sah szultánék a 90. végén lebuktak Szulejmán előtt, amint pénzt pakoltattak egy szekérre. Aztán a 93. részben meg Szümbül barátunkat rabolják ki, amint valamilyen pénzt szállít: nyilván Sah-ék intézték az egészet. Szóval ha kicsit rendet teremtenél a homályos találgatásaimban, azt nagyon megköszönném. :)

2013. ápr. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 anonim válasza:
100%
Ha tudtok várni akkor megpróbálok minél több részt magyar felirattal felrakni.
2013. ápr. 12. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!