Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon nyomasztó filmek?

Nagyon nyomasztó filmek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valami igazán félelmeteset keresek. Körülbelül olyasmi érdekelne, mint a Dead End. Nem igazán véres, viszont nyomasztó. Nem Paranormal Activity félékre gondolok. Nem is valami nagyon elrugaszkodott filmre. Aki látta a Dead End-et, az tudja mire gondolok. :) Nem szeretem a szellemes filmeket, de ezt az egyet akárhányszor meg tudnám nézni. Tehát olyan horror érdekelne, amiben van valami nagyon jó ötlet, amivel megfog, hogy izguljak végig.

Tudom, hogy nehéz, de érdekelne, hogy létezik-e a Dead End-hez hasonló hangulatú film. Átnéztem sok kérdést az oldalon, úgyhogy az ilyenek, hogy Kör, Átok, Másvilág, sok ázsiai horror, amiket láttam, azok kiesnek. Szóval tényleg valami nagyon különlegeset keresek, amiben van valami igazán nyomasztó gondolat. Előre is köszönöm!



2013. jan. 8. 20:57
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

Kérdező!Ok,jó szórakozást :D

Ezek közül valamelyik lehet a bohócos,nekem is felkeltette az érdeklődésemet :D

2013. jan. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

"Tényleg rendkívül szánalmas vagy,azért kontárkodsz itt a horrorfilmeknél a japán filmjeiddel,mert Te is japán szopó vagy (japán mániás),divatból majmolod őket,és a filmjeiket,ez elég nagy hóbort lett Magyarországon."


Ez nem így van,sőt nem is szeretem azokat,akik minden ok nélkül szeretik őket,de igazán örülök,hogy Te személyesen is ismersz engem és meg tudod állapítani,hogy én mit miért szeretek és mit nem,de nem fogok nekiállni neked magyarázkodni,mert úgysem fognád föl,és mert nem érdemled meg.Imádom a hozzád hasonló embereket,akik mindig mindent jobban tudnak mindenkiről.

De kezdjük azzal,hogy még kulturáltan sem tudsz beszélni,ha valami nem tetszik,akkor rögtön káromkodsz és minél nagyobbat próbálsz belerúgni a másikba.Undorító a fajtád.És te engem nevezel szánalmasnak?Azt hiszem bagoly mondja verébnek!

De veszed a fáradtságot,hogy elgondolkodj rajta?Biztos nem.

És ha már ennyire utálsz egy népet,akkor miért nem inkább a cigányokat?Ők azt hiszem jobban rászolgáltak.

2013. jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:

"én úgy tudtam a Szem japán,de igazából hongkongi-thaiföldi. "


Mellesleg elárulom,Hong-Kong Kína részét képezi,kínaiak is lakják,a filmnek pedig igen kis része thaiföldi.


"A kínaiak és a japánok hasonlóak"


Erről beszéltem.Ha egy kicsit intelligensebb és tanultabb lennél,akkor meg tudnád különböztetni a kettőt.

2013. jan. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

Nálad intelligensebb vagyok! Azért állítottam rólad látatlanban valamit,mert előbb Te is ezt csináltad,gondoltam leesik,de látom mégis tanulatlan paraszt vagy.

Nem trágárkodtam,meg nem rúgtam bele senkibe,Te jöttél ide ugatni,holott én hozzád sem szóltam.Te kötöttél belém,mert lemertem szólni,egy végtelenül unalmas és szar filmet,ami a horrorral még köszönőviszonyban sincs.


Egyáltalán nem utálom a japánokat!Ez is a Te hülyeséged.Én csak nem értem mi ez az értelmetlen rajongás értük,vagyis de tudom,márt írtam:divat.

Cigányokat utálom,de csak a rosszabb fajtát,a nagyon kevés kivételt persze nem.De mindjárt megkapom azt is,hogy rasszista vagyok,holott Te kérdezted,hogy miért nem a cigányokat utálom.

2013. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
Nos,bár beállítottam,hogy megjelenjen valami név féleség lehet,hogy csak később aktivizálódik.Teszem ezt azért,mert már annyi hozzászólás van,hogy nem lehet tudni,ki kivel van.Na szóval,én voltam aki írt a franciákról,meg a Girl next door -ról,meg a Szerb filmről.Először is,én úgy gondolom,hogy egy film megítélése mindig szubjektív.Azt írni egy filmre,hogy ez "sz..r"nem vélemény.Viszont azt írni egy filmre,hogy ez nekem nem tetszett,azért mert....az már vélemény.Arctalanul,névtelenül"fikázni",nos az pedig minősíti a jellemet.Erről röviden ennyit.A kérdezőnek:Hát jó sok filmet láttál már. :)És örülök,hogy vannak emberek akik túl látnak a Fűrészen,meg a Sziklák szemén,meg a Motelen.Félreértés ne essék,csípem ezeket a filmeket,viszont többre érékelem az olyan filmeket amik nézése közben a pattogatott kukorica és a cola ki van zárva.Az An American Crime-ot valamikor a közeljövőben egész biztosan megfogom nézni.Kissé groteszk,de te kértél filmet,és a végén nem kapsz semmit. :) A Szerb filmmel kapcsolatban teljesen egyet értek veled.Viszont ahhoz,hogy egy film üzenete eltaláljon,ahhoz kell egyfajta érettség és intelligencia.(és itt nem csak erre a filmre gondolok)az itt felsorolt filmek zöme ilyen.Amúgy nem gondolkodtál még blogoláson?
2013. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
Mondtam hogy láttam a Kör 2-t,nem név nélkül húztam le.
2013. jan. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

(Írtam egy oldalnyi szöveget, és összeomlott a böngésző... Elveszett az egész kommentem szövege. Na mindegy, leírom újra, amire emlékszem.)

Huh, jó sok minden történt itt. :)

A fajgyűlölethez kapcsolódóan eszembe jutott egy film. Ha még nem láttátok az Amerikai História X-et, nézzétek meg. Az sem semmi film. (A végét megvágták, úgy adták ki. Eredetileg azzal fejeződik be, hogy a főszereplő újra leborotválja a fejét. Érdekes, hogy miért is vágták ki...) Bár erről az egészről is megvan a véleményem, de nem írom le, mert semennyire sem tartozik a kérdés témájához. :)


TPSanyi

Amikor olyan hangulatom van, én is megnézek néha valami véresebb filmet. :) A Sziklák szemén viszont megakadt a szemem. :) Nem írom, hogy szar, mert nem akarom megbántani azt, akinek esetleg tetszett. Még tavalyelőtt láttam, úgyhogy ha valami hülyeséget mondok róla, akkor elnézést kérek. A véleményem róla:

Érdekes, írtuk az előző kommenteknél, hogy a francia filmek tényleg ütősek, viszont a Magasfeszültséget sajnos elrontották. Ha megnézitek, Alexandre Aja filmje mind a kettő. Továbbá a Tükrök is, amit szintén láttam, és szintén nem tetszett. A Sziklák szeme szerintem azért nem jó, mert egyrészről tipikus amerikai film, másrészről meg van benne egy bántó dolog, ami a film végére teljesen felidegesít. Ez a zavaró tényező pedig maga a főszereplő, a kis szemüveges, vézna, tutyimutyi srác. Nekem ne próbálja meg beadni a film, hogy majd pont ő képes lenne kiírtani mindenkit. Nevetséges. :) Ez az ember teljesen alkalmatlan lenne rá. Lelkileg és fizikailag is gyenge ember. Lelke szinte összeroppan az após lélektani hadviselése során, miközben szembesíti vele, hogy töketlen. :) Nem valami határozott, kis papucs. A testén is látszik, hogy a szennyest sem bírná egyben elcipelni a mosógépig. Szóval szerintem egy ilyen nem lenne képes megölni brutális fizikai adottságokkal rendelkező, tapasztalt, mutáns gyilkosokat. Úgy láttam, hogy volt nála lőfegyver is, amivel puffogatott rájuk, és meg is sebesítette őket, talán végzett is velük. A filmben volt egy olyan rész, hogy az após gyereke akart egy kicsit lőni, mondták a tutyimutyinak is, hogy lőjön ő is, de ő nemet mondott, mert békés, nem tud lőni, nem bántana senkit, stb. És később meg írtotta a mutánsokat a puskával... Ügyes fiú, dühe olyan erőt adott neki, hogy képes volt megtanulni lőni azonnal. Azért nem olyan egyszerű ám célozni. De neki sikerül, mert az amerikai emberek mindenre képesek. És aki ilyen tutyimutyi, az nem fog megölni hirtelen egy rakás embert. Nem tudná magát összeszedni, félt is volna, meghátrált volna. Értem, hogy elrabolták a kisbabáját, de ahhoz, hogy nekimenjen a nála sokkal erősebb embereknek, ráadásul ismeretlen terepen, úgy, hogy nem tudja, hogy mi várhat rá, ahhoz hihetetlen lelki erő és összeszedettség kell. Nekem ezért nem tetszett a film, mert irracionálisnak találtam. :) Tudom, hogy ebben a filmben nem a mély mondanivalót kell keresni, én is kikapcsolódás céljából akartam megnézni, de így nem tudtam beleélni magam a filmbe, mert a főszereplő túl lehetetlen volt.


Elnézést kérek, hogy ilyen negatív lett róla a véleményem, de ezt váltotta ki belőlem a film.

A Fűrész filmek közül nekem az első az nagyon tetszett. :)

A Motelt is láttam, az nem volt olyan rossz véres filmnek. Egyszer láttam, többször nem fogom, de nem bántam meg. :)

Kíváncsi leszek, hogy mit szólsz az An American Crime-hoz, hogy téged is jobban nyomasztott-e. :)

Még sosem gondoltam saját blogra egyébként. :) Mert nem tudom, hogy hogyan tudnám megismertetni az emberekkel a blogot, hogy olvassa valaki, vagy hogy mennyien vevők az ilyen filmekre.


Kíváncsian várom még a félelmetes filmeket. Írjatok még. :)

2013. jan. 12. 22:19
 38/48 anonim ***** válasza:

Amerikai história x elég ismert film,de hogy a végét megvágták ez új :D


A Sziklák szemét eredetileg Wes Craven rendezte azt hiszem a 70-es években.A 2006-os csak feldolgozás,erre kérték fel Alexandra Aja-t.

Az amerikaiak mindent feldolgoznak amit tudnak,ha nem amerikai akkor főleg (pl: japán horror filmek),de csak ha tudják,csak azt dolgozzák föl amit tudnak überelni.A francia horror filmeket nem tudják,ezt ők is tudják,ezért inkább hozzájuk sem nyúlnak (nem is mernek :D),így inkább a rendezőt szerzik meg maguknak,hogy az Ő parancsukra Nekik rendezzen filmeket.(Tőlünk Antal Nimródot szerezték meg,mert a Kontroll jól sikerült,nekik is tetszett,és nem tudták volna felülmúlni :D)

A magasfeszültség túl pro film lett,nagyon nyers,amerikaiak ezt már nem tudták volna hogy feldolgozni,ezért kaparintották meg Alexandra Aja-t.


A Sziklák szeme sztem nem volt rész,de Wes Craven stílusa érződik inkább rajta.

Tükrök,nem rossz a film,a sztori se,de túl amerikai,egy kicsit érződik csak rajta Aja stílusa.

Egyik legújabb filmje a Piranha 2010..nem volt olyan rossz,de semmi köze ahhoz az emberhez,aki egykor a Magasfeszültséget rendezte :D

2013. jan. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

Egyébként az ne tévesszen meg a főszereplő szemüveges srác :D Attól,hogy nem nézed ki belőle,még legyilkolhat mindenkit,meg lehet nagyon dühös,Nála is betelhet a pohár,főleg,hogy a gyerekét is elrabolták.

Amúgy meg kinézete alapján ilyenek szoktak lenni a pszichopaták :D

2013. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim válasza:

Rose red (rózsa vére)

pillangóhatás

Re -cycle(ez ázsiai de nagyon jóó film érdekes)

2013. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!