Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nagyon nyomasztó filmek?

Nagyon nyomasztó filmek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Valami igazán félelmeteset keresek. Körülbelül olyasmi érdekelne, mint a Dead End. Nem igazán véres, viszont nyomasztó. Nem Paranormal Activity félékre gondolok. Nem is valami nagyon elrugaszkodott filmre. Aki látta a Dead End-et, az tudja mire gondolok. :) Nem szeretem a szellemes filmeket, de ezt az egyet akárhányszor meg tudnám nézni. Tehát olyan horror érdekelne, amiben van valami nagyon jó ötlet, amivel megfog, hogy izguljak végig.

Tudom, hogy nehéz, de érdekelne, hogy létezik-e a Dead End-hez hasonló hangulatú film. Átnéztem sok kérdést az oldalon, úgyhogy az ilyenek, hogy Kör, Átok, Másvilág, sok ázsiai horror, amiket láttam, azok kiesnek. Szóval tényleg valami nagyon különlegeset keresek, amiben van valami igazán nyomasztó gondolat. Előre is köszönöm!



2013. jan. 8. 20:57
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
51%
Nem túl izgalmasak, de Megan is Missing, vagy Szerb film!?
2013. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Láttam ezeket. :) Ezekkel csak az a gond, hogy tényleg nem pont ilyet keresek. Ezeknél nem azon gondolkodom, hogy húha milyen félelmetes, hanem inkább azon, hogy borzasztó, hogy hasonló tényleg megtörténik a valóságban. De azért köszönöm a válaszod.
2013. jan. 8. 21:13
 3/48 anonim ***** válasza:
Ilyeneket viszont nem nagyon tudok, pedig már én is régóta keresem őket. Szinte mindent láttam, de nyomasztót, vagy igazán félelmetes horrort még nem... Szóval ez engem is érdekelne majd. :)
2013. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:
Eszembe jutott még egy. A Gépészt láttad? :) Az is szerintem elég erős ilyen kategóriában.
2013. jan. 8. 21:26
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerb film szerintem nem nyomasztó.

Viszont szerintem ez a valaha készített legnyomasztóbb horror EVÖR:Előérzet(yogen)-lehetőleg felirattal nézd.

Ez meg a második legnyomasztóbb:Kyofu:the sylvian experiments(a sylvian kísérlet).


Egyébként nem szeretem ezt az "evörözést",de most valahogy úgy éreztem,nemigen tudok mással nagyobb nyomatékot adni a dolognak :)

Amúgy a körből és az átokból az eredetit,vagy az amcsi verziókat láttad?Mert ha nem az eredetit,akkor ajánlom a Ju-on:the curse 1-2 és a Ringu,valamint a Ringu:kanzen-ban című filmeket is.

2013. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
Köszi, az Előérzetet még nem láttam. De akkor megnézem minél hamarabb. :) A Körnek először az amerikai változatát láttam még anno, de nagyon nem tetszett. Utána hallottam az ázsiairól is, de a rossz tapasztalatom elvette tőle a kedvem. Beletekergettem, de nem néztem meg egyhuzamban. Az az igazság, hogy úgy már nem is érdekelt. Az ázsiai filmek közül nem is igazán a horrorokat szeretem, hanem inkább a drámákat. Például a Két nővér nagyon tetszett. Az Oldboy is iszonyat jó. Ezek is nagyon nyomasztóak. A Kör után megtanultam, hogy soha többet nem nézek amerikai remaket. És köszönöm a filmeket, megnézem őket. :) Még mondjatok, ha eszetekbe jut. :)
2013. jan. 8. 21:37
 7/48 anonim ***** válasza:
76%
Az eredeti Kör elég altató, két részt láttam (1-2, a 0-át még nem), de szinte semmi eksön nem volt benne. Még mikor lehetett volna, azt sem mutatták, csak hangokkal sejtették.
2013. jan. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg a Triangle című 2009-es filmet! Besz*rás jó. Nekem legalábbis adta.

Nem tudom van-e szinkronosan, de feliratosan is tökéletes. Én úgy láttam és élvezhető volt. Hátha te is értékelni fogod.

Megnézni esetleg online vagy "egyéb" módon tudod...


Az adatlapja:


[link]

2013. jan. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%
Mártírok - 2008-as Francia horror . nekem ez volt a legnyomasztóbb amit valaha láttam...érdekes film...:)
2013. jan. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
Az előttem szólónak teljesen igazat kell,hogy adjak.A Mártírok tényleg ajánlott film.De tovább mennék.Én nagy Francia horror "fan" vagyok.Nem tudom,hogy hogy csinálják,de átlagos történetekből iszonyatos izgalmas vér profi filmeket tudnak csinálni. [link] Itt egy origo ajánló.A Magasfeszültség kivételével mindegyik nagyon nagyon jó.Bár van vér mindben (kivétel "Ils")mégsem az a lényeg,hanem a hangulat.Az "Ils"és a "A l'intérieur" (főleg az utóbbi)az lezúz.Plusz egy "amcsi" film ami eszembe jut most hirtelen.Ez a "VHS".De a Franciák tényleg jobbak.
2013. jan. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!