Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a jó a 24-ben?

Mi a jó a 24-ben?

Figyelt kérdés

Régebben rá szántam magam, végig néztem az első évadot... Nem volt rossz, de annyira szuper jó sem volt. Fél évre rá nagyon unatkoztam, megnéztem a második évadot, sok részét kifejezetten untam. Az elnök pl. szimpatikus, de a sok lélektani beszélgetéses része unalmassá tette számomra a sorozatot... Eltelt még fél év, és nekiálltam a 3. évadnak, egy barátom nyomására, aki folyamatosan a 24-et dicsérte, mert izgalmas, fordulatos, fantasztikus, brutális stb.

De mi ilyen jó benne? Van benne egy két fordulat, ez igaz. De sok benne az olyan rész amikor szinte pörgetnék. Nem azért mondom ezt, mert csak a darálást, és az akció filmeket szeretem, de a 3. évad felénél járok, és már unom hogy Úristen -spoiler- Nina visszatért, jaj ne, meg Szegény Palmer micsoda gondok, el kell küldenie a testvérét, vagy van más megoldás? Azta, micsoda fordulatok, és téma. Lesz valami nagyon érdekes? Vagy akiknek annyira tetszik, mi olyan jó benne?



2012. szept. 23. 00:27
 1/7 anonim ***** válasza:

én nagyon szeretem ezt a sorozatot amúgy a 6-7-8 évad sokkal jobbak szerintem mint az 1-3.

De hát mindenkinek más az ízlése mindenki más sorozatot szeret ha neked ennyire szenvedés akkor miért nézzed?Nem kötelező nézni főleg nem szenvedni vele.

2012. szept. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért szenvedek vele, mer a haverom éjjel nappal dicséri. Csak erről tud beszélni és megszállotja Jack Bauernek. Annyira odavan, hogy mindig meggyőz... Aztán rájövök hogy mégse olyan nagy cucc. Azért kérdeztem itt, hogy kiderüljön, megéri e nézni, jobbak e a késöbbi évadok.
2012. szept. 23. 02:10
 3/7 HalkHogen ***** válasza:
Annak idején az első másfél részt láttam belőle, mikor az mtv elkezdte leadni. Nem tartottam túl jól összerakott filmnek. Kifejezetten idegesítettek a béna jelenetei. Te aztán önfeláldozó vagy, hogy csakis a haverod miatt képes vagy rengeteg részt megnézni egy sorozatból. :-)
2012. szept. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én is megkérhetlek hogy nézd a csillagközi rombolót?
2012. szept. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon jó barátom, és éjjel nappal erről beszél.
2012. szept. 23. 20:17
 6/7 anonim ***** válasza:
értem de azért az én kedvemért megnézzed a csillagközi rombolót?pls:)
2012. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem tetszik, ne nézzed.
2012. dec. 4. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!