Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy győzzem meg anyukám,...

Hogy győzzem meg anyukám, hogy többet foglalkozzon velem, és ne mindig csak a Barátok közttel?

Figyelt kérdés
Amikor még kicsi voltam is sokat nézte anyukám a Barátok köztöt.De most, kb 1 éve - másfél éve, egyfolytában azt a sorozatot nézi, amivel nincs is bajom, de azzal igen, hogy mindig arról is beszél.Délutánig dolgozik, szóval így sem tölthetek túl sok időt vele, most már végképp nem, hogy megkezdődött a suli is.Amikor hazajövök, ahelyett hogy megbeszélnénk, hogy milyen volt az iskolában, mit és hogy kéne csinálni, vagy akármi másról beszélnénk, ő csak a Barátok köztöt fújja.Gizi ezt, Alíz azt csinált, nagyon meguntam már.Szó szerint elegem lett belőle.Amikor valamiért nem tudja megnézni este a részt, akkor másnap neki muszáj neten visszanéznie.Nagyon hiányolom az anyai szeretetet.Mivel kéne ráébresztenem, hogy én fontosabb vagyok annál a vacak sorozatnál és hogy többet kéne foglalkoznia velem? :(
2012. szept. 5. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szánalom , szoktasd le ról ,. barátok közt függővé tesz vagy nem is tudom , pedig mekkora szar ugyanazt ismétlik úristen ..
2012. szept. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szent ég!

Szerintem nyíltan mondd meg neki, hogy anyu foglalkozz velem is!

2012. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kommunikáció még mindig. Ha nem szólsz neki nem veszi észre magát.



Sosem értettem mit lehet nyamnyogni az ilyen 20ad rangú semmi sorozatokon ahol 2000részen át nyáladzanak..

2012. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!