Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy győzzem meg anyuékat,...

Hogy győzzem meg anyuékat, hogy elengedjenek a Hajógyárira bulizni?

Figyelt kérdés
Sok jót hallok róla és nagyon kíváncsi lennék rá... 1 hónap múlva 17 leszek de azt mondták, szó sem lehet róla. Van egy pesti fiú haverom, aki sokat jár oda és ő tudna segíteni, vele mennék meg még egy kisebb (kb 5 fő) baráti társasággal. Miért nem engednek el? Hogy győzzem meg őket?
2012. máj. 18. 11:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos tartanak attól, hogy mindenféle rosszba belevisznek az a társaság. Olyanokkal kell menned akiket nagyon jól ismersz és megbízol bennük. És ha még esetlen bemutatod őket szüleidnek, akkor sztem nem lesz gond..


19/F

2012. máj. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tuti nyerő tipp: mondd azt, hogy a két legjobb barátnőd is ott lesz! A Gina meg a Kati...
2012. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért oda akarsz menni ? Elég rosszul informált vagy,ha csak sok jót hallottál róla...
2012. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

2/3 Gina meg Kati, mi? Nah az ilyenek miatt én sem engedném a gyerekemet.. pedig még nincs is!

A Hajógyárival kapcs nekem is csak rossz tapasztalataim vannak, nem csodálom, hogy nem engednek el.

Azt nem tudom, hogyan tudnád meggyőzni őket. De lehet, hogy jobb, ha még vársz ezzel vagy ha más helyre mész.

2012. okt. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!