Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kérdés a "Vissza a jövőbe" c...

Kérdés a "Vissza a jövőbe" c filmről. Valamit nem értek, hogy van ez?

Figyelt kérdés
Ugye mindig mondja a Doki, hogy nem szabad, hogy találkozzanak önmagukkal a jelenben, vagy a múltban. Pl. mikor a 2. részben Jennifer meglátta időskori énjét, elájult, és ugyanebben a részben mikor Marty és a Doki visszamentek a Biff által uralt városból(1985) 1955be, Doki figyelmeztette a Marty-t, hogy nehogy összefusson saját magával, és a Doki is mikor találkozott az 1955-ös énjével, figyelt rá, hogy háttal áljon neki. Tehát világos, hogy nem szabad, hogy meglássák önmagukat egy másik évben. De akkor a 2.részben hogy lehet, hogy az öreg Biff a fiatalkori önmagának gond nélkül odaadhatta az Almanach-ot, beszélhettek egymással, és nem történt semmi, nem omlott össze a világegyetem. Hogy lehet ez? Rem érthető a kérdés .
2012. szept. 1. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a fiatal nem tudta, hogy lényegében saját magával beszél, nem ismerte föl.
2012. szept. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó kérdés :D Talán tényleg azért, mert ha felismerik egymást (ahogy az idős és fiatal Jennifer tette egymással) az okozza a kalamajkát és nem maga a találkozás. Tehát mikor a fiatal Biff az öreg Biffel beszélt, akkor ő nem tudta, hogy ki ő, számára csak egy vadidegen volt. Gondolom. Legalábbis ez logikus válasznak tűnik, jobbat én sem tudok :D
2012. szept. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a másik lehetőség, hogy a Doki nem tudta egyáltalán mi lesz, ha 2 hasonmás találkozik, ezért kitalált egy elméletet, ami hamis volt. Mert most mi számít találkozásnak? A Doki is találkozik saját magával és ott is ugyanaz a szituáció, mint Biffnél: fiatal az öreggel, az öreg tudja, hogy ki a fiatal, de ez fordítva nem igaz. Tehát érted. Ez csak egy elmélet, amit nem sikerült alátámasztani.
2012. szept. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát de nem lehet hamis elmélet, mert amikor a két Jennifer találkozott, akkor meg ők elájultak. És ez hamarabb volt, mint az, hogy a Biff beszélt az időskori énjével, meg a Doki is, tehát már tudnia kellett, hogy mi lesz a hatása, ha valaki találkozik önmagával..
2012. szept. 1. 18:29
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de a 2 Jennifer azért ájult el, mert felismerték egymást. Te hogy reagálnál, ha hirtelen ott állna melletted a 40 éves éned? Én is biztos padlót fognék a látványtól :D ellenben a fiatal Biff nem tudta, hogy épp kivel beszél, csak egy random ember volt.
2012. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

hm.... így már érthetőő. bár nem tudom, hogy akkor most valaki felismeri a régi énjét, valaki nem? a Jennifer rögtön felismerte, a Biffnek meg nem esett le, hhogy önmagával beszél.

és a doki meg a marty esetében sem értem, hogy őket meg nem érte voolna váratlanul, hogy látják önmagukat, ellentétben a jeniferrel. mivel a marty meg a doki ugye tudtak az egész időuazós dologrol. szoval ez a dok féle elmélet akkos is igaz, ha csak az egyik félt éri váratlanul a találkozás önmagával?

2012. szept. 1. 23:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jennifer és Marty kb. 40 éves önmagukkal találkoztak, ill. M. csak találkozhatott volna. Így még simán felismerik magukat. A Doki 30 évvel korábban is ugyanúgy nézett :), de az idős Biff legalább 70 évesnek néz ki, és így már nem ismerte fel magát benne a gimnazista énje. :) Én erre gondolok.
2013. febr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez is igaz. Habár szerintem a fiatalkori és az idős Jennifer sem hasonlít annyira. Mindegy, köszi a válaszokat, mindegyikre nyomtam zöld kezet :)
2013. febr. 13. 16:59
 9/10 anonim válasza:
Egyébként a 2. Rész kimaradt jeleneteiben az idős biff meghal(eltűnik)
2013. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
egyik nap néztem meg én is a kimaradt jeleneteket, nem tudom eztmire vélni, h az öreg biff meghal :0
2013. nov. 19. 15:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!