Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Chris Evans hogyan tudott...

Chris Evans hogyan tudott ennyire lefogyni az Amerika Kapitány forgatására, és aztán egy évvel késöbb vissza erösödni a Bosszuállókhoz? A Kapitányban jóval véznább, es fiatalabb mint az Utca Királyai-ban, ami 3 évvel korábban volt.

Figyelt kérdés

2012. aug. 30. 07:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
71%
nemtudom de sunaznam. kemenyen.
2012. aug. 30. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az Amerika Kapitányban Chris Evansnak van egy, vagy jobban mondva kettő dublőre a filmben, két kicsi és vézna fickó, akiknek CGI segítségével kicserélik a fejeiket Chris Evans-éval.
2012. aug. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A második jól mondja. Nem fogyott le :)) így oldották meg.
2012. aug. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy nem volt vézna dublőre. Valami spéci programmal kicsinyítették le a méreteit a film elejére. Lehet róla találni képeket (gondolom videót is, mert animált gif-eken láttam), ahol azokat a jeleneket is ő játssza, ami még a kísérlet előtt játszódik. Vicces volt látni ahogy az a nagy izmos ember szenved egy fekvőtámasz kinyomásától. :D


De egyébként ha az izmait kérdezed, akkor annyit tudok, hogy ugye rengeteg fehérjét nyomattak vele (mondta hogy már hányingere volt a csirkétől) meg ugye elég intenzív edzést kellett csinálnia a filmek előtt, ezeknek köszönheti a szuper formáját. :)

2012. aug. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Brad Bitt hogy tudott megöregedni ennyire a Benjamin Button filmhez?

Jeff Bridges meg hogy fiatalodott vissza 25 évet a Tron:Örökséghez?


Hát könnyen, a mozi szemfényvesztés, a CGI trükkök elég durván elhaladtak napjainkra.

2012. aug. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

4.-ik hozzászólónak mondom elsősorban hogy nézze meg ezt a videót: http://www.youtube.com/watch?v=3MBKuKxPaL4


neked is igazad van, volt program is amivel lekicsinyítették, nekem is igazam van, kb. 1perc 15 másodpercnél tűnik fel a vézna dublőr.

2012. aug. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Ennyire durva trükkök vannak? Én komolyan besz@ptam hogy lefogyott :)


Köszi a válaszokat?

2012. aug. 30. 21:32
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

Ennyire durva trükkök vannak? Én komolyan besz@ptam hogy lefogyott :) - akkor neked jo lesz vigyazni es inkabb elkerulni a filmeket :))


De most viccen kivul, nagyon sokszor latni olyan eszement dolgokat a filmekben, amik kilometerekre vannak az igazsagtol es lehet hogy eszre sem vesszuk, de a tudatalattinkat kemenyen befolyasoljak ezek.


Csak egy egyszeru pelda: A filmekben ugye azt latjuk, hogy a fohost meglovik/megvagjak, de o megy tovabb irtja a gonoszokat.

Az agyament fiatalok felnonek es azt hiszik, az ember egy pusztithatatlan gep es egy elborult pillanatban ellopjak apjuk fegyveret es lovoldoznek vele az osztalytarsukra. (erre nem egy, nem ket pelda is van).

Holott egy egyszeru bordatores is olyan kegyetlenul tud fajni, hogy majd besza-behu, nemhogy meg fuss, meg keritest ugorj, miutan meglottek...

2012. aug. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A lefogyás az egy dolog, hogy magyarázod azt a 40-50 cm magasságcsökkenést effektek nélkül.
2012. aug. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%

CGI-al mar barmit megcsinalnak, neha olyan jol, hogy eszre sem veszed.

Peldaul Jake Scully tolokocsis vezna laba, vagy a katona amputalt laba Forrest Gumpban.

Meret, magassag, borszin, akarmit.

2012. aug. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!